#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Радар-сервіс

Салон Радар-сервіс

Детальная информация об автосалоне Радар-сервіс

"Радар-сервіс" існує з 1998 року, динамічно розвиваючись на автомобільному ринку. За об'єднання ємами послуг сервісу, оригінальних запчастин та додаткового обладнання підприємство займає одну з лідерських позицій на ринку. Радар-сервіс є підрозділом корпорації "УкрАвто", яка має практично сорокалітню історію.
За цей час корпорація стала самою ефективною компанією у автомобільній сфері та абсолютним лідером вітчизняного ринку. "Радар-сервіс" офіційний дилер брендів KIA, Geely, Chery, Jetour.
Відділ ремонту та обслуговування автомобілів, здатен надавати послуги сервісу, приймаючи близько 40 автомобілів в день, має у своєму розпорядженні 10 сучасних підйомників та діагностичне обладнання, необхідне для гарантійного та післягарантійного обслуговування як легкових, так і комерційних автомобілів.
Відділ торгівлі запчастинами, автоматеріалами та аксесуарами займається оптовими та роздрібними продажами оригінальних запчастин та аксесуарів. Перелік запчастин на складі нараховує близько 12000 найменувань. Ми пропонуємо нашим клієнтам замовляти в нас і в найкоротші терміни отримати необхідні запчастини, на які клієнту надається гарантія 1 рік або 30000 км пробігу автомобіля.


Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

Предложения от автоцентра AUTO.RIA

16 видів перевірок
slonik_events