#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Автостар Львів

Салон Автостар Львів

Детальная информация об автосалоне Автостар Львів

Компанія “Автостар Львів’’ - офіційний  дилер SUZUKI у Львівській області здійснює продаж автомобілів та мототехніки SUZUKI, їх гарантійне та після гарантійне обслуговування, продаж оригінальних запчастин та аксесуарів, проводить рихтувально — відновлювальні і малярні роботи.
Новий автоцентр SUZUKI компанії , “Автостар Львів” виконано в концепції 3S – продаж авто (Sales), сервісне обслуговування (Service) та реалізація запасних частин (Spare parts).
Наш автоцентр пропонує усім клієнтам обслуговування на високому професійному рівні. В сучасному просторому торговому залі представлено весь модельний ряд автомобілів SUZUKI, які офіційно поставляються в Україну.

Досвідченні менеджери — консультанти радо зустрінуть Вас у нашому автоцентрі, порадять і допоможуть у виборі автомобіля, проведуть тест — драйв, ознайомлять з умовами придбання авто з найкращими варіантами кредитних програм та найвигіднішими умовами страхування, а також допомагають в реєстрації нового автомобіля в Сервісному центрі МВС України.


Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

Пропозиції від автоцентру AUTO.RIA

16 видів перевірок
slonik_events