#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Автоцентр-Кременчук

Салон Автоцентр-Кременчук

Детальная информация об автосалоне Автоцентр-Кременчук

 ТОВ «Автоцентр-Кременчук-2012» провідний сертифікований дилер. Вже більше 13 років ми представляємо бренд SKODA в Кременчуці і займаємо вищу ланку серед інших автомобільних центрів. Працівники мають високий кваліфікаційний рівень, відповідно до високих норм міжнародного стандарту, завдяки якому до Автоцентра звертаються тисячі клієнтів, які завжди задоволені виконаною роботою.
Команда Автоцентр Кременчук точно знає, чого потребуєте ви та ваш автомобіль. Перевірений роками досвід нашого персоналу виключає можливість неякісного обслуговування. Клієнтська служба здійснює постійне опитування клієнтів з метою визначення рівня задоволеності останнім візитом, завдяки чому ми виявляємо недоліки і враховуємо побажання клієнтів.
Діє програма лояльності, що передбачає автоматичне нарахування балів, які дозволяють нашим клієнтам економити і при цьому отримувати високоякісні послуги. Ми фокусуємося на тому, чого насправді потребує наш клієнт і знаходимо найбільш оптимальний і доступний спосіб вирішення поставлених завдань.


Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

Пропозиції від автоцентру AUTO.RIA

16 видів перевірок
slonik_events