#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Порше Центр Харків

Салон Порше Центр Харків

Детальная информация об автосалоне Порше Центр Харків

Порше Центр Харків - офіційний дилерський центр Porsche в Східній Україні. Надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин і аксесуарів, а також сервісного обслуговування.
Порше Центр Харків став частиною сім’ї Porsche у 2007 році. За час існування встиг зарекомендувати себе, як відповідальний дилер та надійний партнер. Результатом нашої успішної роботи є не тільки подяка клієнтів, але і численні нагороди, якими відзначили наш дилерський центр виробник та імпортер: «Краща будівля центру Porsсhe» за підсумками 2010 року, «Досконалий сервіс» за підсумками 2012 року, механіки сервісного відділу «Порше Центр Харків» відзначені «золотим» та «срібним» сертифікатом Porsche. Наш дилерський центр показав кращі в Україні результати проходження гарантійного аудиту в 2013 році і сервісного аудиту в 2014 році.
У нашому дилерському центрі завжди великий вибір автомобілів, як нових, так і з пробігом. Якщо ви ще точно не знаєте, який Porsche Вам потрібен, ми допоможемо Вам знайти ідеальний автомобіль саме для Вас, для отримання яскравих емоцій і задоволення від водіння. Ми допоможемо також адаптувати до Ваших особистих побажань і фінансові послуги Porsche. Не важливо, чи йде мова про лізинг або про кредитування. Наші консультанти із задоволенням допоможуть Вам.
Наші принципи - високий професіоналізм і індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Команда професійних консультантів, затишна атмосфера - все, що необхідно для Вашого зручного вибору.
Запрошуємо Вас стати частиною світу Porsche вже сьогодні! Ласкаво просимо до Порше Центр Харків!

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events