#russiaIsATerroristState
Вернуться к поиску

Салон Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Салон Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Детальная информация об автосалоне Тойота Центр Івано-Франківськ "Класик-Авто"

Наш салон з червня 2008 року є офіційним дилером японського автомобільного концерну «TOYOTA» в Івано-Франківській області та виконаний відповідно до єдиних стандартів Toyota, в основі якої лежить принцип «CustomerFirst»: «Клієнт — на першому місці».
За цей час власниками автомобілів Тойота стали більш ніж 600 клієнтів, кількість автомобілів, які знаходяться на технічному обслуговуванні складає більш ніж 1 500 авто. 
Основним завданням дилерського центру є не тільки представлення всього модельного ряду автомобілів Toyota, що продається в Україні, але і забезпечення кожному клієнту максимального комфорту і зручності. Крім покупки автомобіля клієнту надається можливість скористатися послугою «тест-драйв», а також застрахувати машину, оформити кредит на її придбання, встановити додаткове обладнання, пройти технічне обслуговування і багато чого іншого.
У дилерському центрі працюють кваліфіковані співробітники — згуртована команда справжніх професіоналів, фахівців своєї справи, які пройшли спеціальне навчання в навчальних центрах компанії «Тойота Україна» і «Тойота Мотор», що гарантує якісне обслуговування та індивідуальний підхід до кожного відвідувача.
Для зручності клієнтів у «Тойота Центр» розташована комфортабельна клієнтська зона, обладнана спеціальними моніторами, які дозволяють клієнтам контролювати процес ремонту своїх автомобілів. Також для клієнтів працюють зони вільного доступу в Інтернет.
Ви вирішили стати власником автомобіля марки Тойота?
Ми чекаємо Вас в Тойота Центрі Івано-Франківськ «Класик-Авто»!

Скрыть

Автосалоны с похожим модельным рядом

Другие автосалоны Украины

16 видів перевірок
slonik_events