Перший Власник в Україні з моменту пригону, 1 власник був в США. Пробіг гарантовано рідний, всього 78 тис.км Подушки не стріляли !!! ПЕРШИЙ ПРОДАЖ - без податків та інших часових та фінансових питань! В авто робити не чого не потрібно. Виграно на копарті за 13.100 $ (він відкритий, подивіться на ********** .Обмін з моєю доплатою.На обмін дорожче!!
Автомобіль принаний для себе із США, в гарному стані.
Автомобиль в отличном состоянии. За рулем женщина. Все ТО пройдены. Фактически из салона авто выехало в 2014 году. Установлены ГБО.
Стан салону як новий, двигун, коробка, ходова без зауважень! Резина літо нова, зима нова. 245 / 45 / R18. Авто без шпаклівки, декілька елементів фарбовано! Динаміка гарна, шумоізоляція на рівні, розхід авто без фанатизму, траса 9, місто 13-15. Маю документи з обслуговування та більше фото, відео. Кому цікаво звертайтесь, допомоги у продажу не потребую! Гарний торг біля капоту, на обмін візьму А4, F30, C-class дизель. Готовий до перевірки на вашому СТО. Авто пройшло ТО 06.03.2025: Замінено масла та фільтра - Motul, Bosch, Man Замінено ролики та ремені - BTA, SKF Замінені свічки - Denso Розхідомір - 226807s000 оригінал Led - встановили в противотуманки Замінена клапанна кришка та прокладки Можу привезти авто в ваше місто, якщо у вас проблеми з пересуванням! Машинка буває у Вінниці та Києві
Хороше, динамічне авто Було пригнано з США, з незначними пошкодженнями Все відремонтовано Гаражне зберігання, ТО кожні 10 000км Хороша комплектація Більш детально розкажу по телефону Так як знаходжусь на сході, зв?язок через WhatsApp/Telegram
Продаю власний автомобіль. Машина, яку проектували ще інженери, а не маркетологи. З "правильною акпп", 7-ми ступеневим гідротрансформатором Jatko, та, не побоюсь цього слова, легендарним мотором VQ37VHR. Хто в курсі, той зрозуміє :). В Україні я другий власник. Перші, на цьому авто виїхали в Німеччину, і там він практично не їздив, тому й такий невеликий пробіг. Є вся історія обслуговування, з фото покупки, пробігом. При купівлі перевірявся на фірмовій СТО Nissan у Львові. Встиг "наїздити" 11000 км. Автомобіль доставляє дуже приємні відчуття при керуванні. 333 к.с., розгін до 100 км/год - 6,4 сек. Є режим Sport. Привід - повний. Вказую це, так як дуже багато авто, які в нас продаються, тільки з заднім. Обслужений до дрібниць! При купівлі замінені ВСІ рідини. Олива моторна, АКПП, гідропідсилювача, гальмівна, антифриз, роздавальна коробка, дифференціал передній, дифференціал задній. Також обслужена ходова. За 11000 км замінив моторну оливу 3 рази! Останній - раз 150 км тому! Естерове, Xenum X1 5W-30! Встановлена дорога резина Dunlop SP Sport Maxx. Також поставив LED лампи Philips, так як зі стандартними світла замало. Як ви могли вже зрозуміти - на обслуговуванні не економлю. Встановлене та вписане в свідоцтво держ реєстрації дороге ГБО. Є всі чеки. Безпека не стріляна! На фото з аукціону автомобіль був "підрозібраний" страховою компанією для виявлення ступеню пошкоджень. Експлуатую кожен день. Пробіги невеликі. Дім, робота, дім. В такому доглянутому стані автомобілів в Україні майже нема. А ті що є - не продаються:). Купівлею будете задоволені на 1000% ;)
Продам Infinity QX70 (2017 р.в./куплена в листопаді 2017 р.) ОФІЦІЙНИЙ автомобіль НЕ АМЕРИКА в ДТП не була, жодна деталь не фарбована!!!Авто повністю обслужено, ТО на офіційному СТО. Додатково встановлено CarPlay і механічне блокування коробки передач.Авто як візуально так і в технічному дуже хорошому стані: два комплекти резини,два ключі,сервісна книжка.
Продам автомобиль Infiniti QX 70 в отличном состоянии. Реальный пробег авто ездит на работу и с роботы по Таирова . Машина реально как новая! Пригонялся с Америки для себя с минимальными повреждениями. Автомобиль полностью обслужен. Очень бережно эксплуатация. Звоните буду рад показать вам. Можно проверять на любом вашем сто. Второй комплект резины и второй комплект ковриков новых в подарок.продажа от хозяина!
Продаю свою запальничку Дуже емоційний автомобіль, з потужним 3.7 двигуном та надійною Акпп Автомобіль на задньому приводі Дуже доглянуте авто Всі рідини міняв вчасно Передні та задні гальмівні диски та колодки було замінено на Power Stop диски з перфораціє Авто дуже добре гальмує Кермо роблено під замовлення, дуже зручне 2комплекта коліс на хорошій гумі та з датчиками тиску Літо r19 Зима r17 Авто готове до будь яких перевірок. Більше інформації розповім по телефону або біля авто Торг присутній
Машина пройшла повне обслуговування любі перевірки на любому сто ! Гума нова, новий Акб • Повний привід стан добрий ! Я власник тільки переоформлення
авто в хорошій комплектації,з малим пробігом,підігрів сидінь,дзеркал,вікон,пам'ять сидінь і керма,камери 360,парктронік перід зад,електро багажник,датчик дощу,два комплекта ковриків і резини,дорога газова установка авто в хорошому стані ніяких вкладень не потребує.з
Комплектація Limited 2017 модельного року, авто пригнане з США, зроблене для себе, всі запчастини встановлені нові та оригінальні. Акустика Bose, салон Limited, камери 360, обвіс та стопи Limited. Авто експлуатується кожного дня. Чистий задній привід. Змішаний розхід 13.5/100. Встановлена гума Bridgestone Blizzak V2, R21. Замінені тормозні колодки та диски на Brembo. Заміна мастила кожні 7000 км Motul 8100 5w-30. Готовий до будь-яких перевірок. В технічному стані авто на 100% справне. Причина продажу - купівля більшого авто. Прохання площадкам не турбувати.
Офіційне авто,куплене в 2015р Максимальна комплектація: -Камери 360 -Парктроніки -Адаптивний круїз -Адаптивні Led фари -Безключовий доступ / Start-Stop -Підігрів,обдув,память та електро регулювання сидінь -Люк -Навігація,Bluetooth -Акустика BOSE -Електропривід багажника і багато іншого НЕ БИТА і НЕ ФАРБОВАНА жодна деталь Салон в ідеальному стані. Повністю обслугована по регламенту і вкладень не потребує 2 комплекта гуми і ключів Я другий власник.Переоформлення
СЕРВІЗ НИСАН КИЇВ З 19 РОКУ
ОФІЦІЙНА Один власник Максимальна комплектація Кого цікавить звоніть все розповім
Продам INFINITY QX70 в ідеальному стані!! Обслуговування виключно на сертифікованіх СТО! НЕ БИТА! НЕ ФАРБОВАНА! 100% Не один болтик не кручений! Всі вікна рідні включаючи лобове .БУДЬ ЯКІ ПЕРЕВІРКИ!!! Максимальна комплектаці! -NAVI -Система KEY'S LETS GO -Датчик сліпих зон ! -Camera 360! -Park assistant! -Датчик світла/дощу! -Пам'ять сидіння та положення рульової колонки! -Рейлінги -Люк . -Електро кришка багажника . -Гума R20 -2 ключі -Обробка салона деревом! -Клімат контроль 2-х зон, -Круїз контроль, -Підігріви сидінь, -вентиляція сидінь, -Система комфортного доступу і запуску без ключа START-STOP, -BLUETOOTH/AUX/USВ! -Акустика обьемного звучання BOSE! Додатково встановлено: Захист двигуна та коробки АКПП, підкрилки, бризговики, шкіра в салоні покрита захисним керамічним покриттям, нова гума! Встановлення ГБО на сертифікованому СТО Газ ВПИСАНИЙ в тез паспорт.! Газове обладнання повністю пройшло повне обслуговування з заміною кілець ущільнювачів та фільтрів! Зроблено повне велике ТО включаючи всі рідини , тормозні колодки, диски, втулки, стойки стабілізатора, мастило в АКПП,заправка кондиціонера, новий акумулятор, чистка радіаторов і т. д! Перевірка на будьяких СТО!!! Більше інформації за телефоном .
Авто в дуже хорошому та збереженому стані, бережна експлуатація, всі розхідники змінюються вчасно, два комплекти нової резини, два ключі! Вкладень не потребує жодних! Торг біля автомобіля!
Продам власний преміальний кросовер, .газ/бензин.- газ вписаний в техпаспорт. З комплектації: Шкіряний салон в ідеальному стані, камера 360, двозонний клімат, навігація, голосове керування, допомога при паркуванні, парктроніки, стереосистемп BOSE, 19 колеса, люк з електроприводом, пам‘ять водійського сидіння і руля, без ключовий доступ, електрорегулювання руля, самозатемнене дзеркало заднього виду, омивач заднього скла, датчик світла, шикарна оптика. Авто обслужено повністю, замінене масло в коробці і двигуні, по ходовій частині нічого робити не треба. Удар в Америці був по правій стороні, подушки не стріляли.
Власне авто в користуванні 2 роки. Останнім часом використовується як 2ге авто. Пригнане з США з незначними пошкодженнями без удару, ціла безпека. Максимальна комплектація, чорна стеля. Встановлене якісне газове обладнання на 500 к.с. Витрати в змішаному циклі 17-18л газу. Готовий автомобіль до перевірок на СТО. Переоформлення через МРЕО. Вкладень не потребує, все технічно справно працює. Адекватний торг біля авто.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?