Продам в хорошем состоянии автомобиль!!! • MITSUBISHI LANSER!!!ОФИЦИАЛ!!!! • 1.6 газ/бензин!!!АВТОМАТ!!!По технической части все хорошо!!!По салону очень орятнная!!!По кузову очень красивая!!! • 2 подкраса косметических!!!Стаканы целые!!! • Автомат работает без нареканий!!!Газ вписан!!!По документам полный порядок! • Едем в Мрео и переоформляем!!!
Дволітровий двигун - важливо для траси. Легкосплавні диски. Знята з експлуатації, бо замінили новою. Стан двигуна та ходової чудовий. Єдиний власник. Продаж від ТОВ, ціна з ПДВ.
продам Нісан Кашкай, 2007 р Бензин 2.0л .повний привід,гарний стан Все працює добре,
АВТОМОБІЛЬ В ДОРОЗІ З НІМЕЧЧИНИ, повністю в справному гарному стані , потребує хімчистки поліровки, має одне підфарбування капоту , остальне все в рідній фарбі без рижиків , на максимальній комплектації , сім місць , парктроніки , великий монітор, АВТО ДОСТУПНЕ ДО БРОНЮВАННЯ В ДОРОЗІ
Ідеальний стан. 1 власник з салону до 2023 року. Підтверджений пробіг на 100% по офіційнійному дилеру! Встановлено якісне ГБО на 78т.км. в 2023 році, балон замість записки на 65 літрів. Гарантія 5 років/200т.км. пробігу. Весь кузов в заводській фарбі! Збережені всі наклейки з VIN дверей/капоту/багажнику. Салон та кермо в заводському стані, нічого не перешивалося і не розбиралося. Жодної корозії по кузову! По запиту у Вайбер надішлю додаткові фото, в т.ч. днища. Автомобіль було придбано новим в Києві у 2007 році в салоні Фокстрот-Авто. Фари в бронеплівці, шумо/віброізоляція багажника, антидощ на склі. Дорога сигналізація та секретки коліс. Щойно після повного ТО + новий АКБ. Максимальна комплектація безключовим доступом на 4 двері, запуск з кнопки, бі-ксенон, парктронік перед/зад, камера заднього виду, панорамний дах, сидіння водія з регулюванням довжини подушки, комфортний вхід, музика Mark Levinson 14 динаміків, підігрів/вентиляція сидінь, подушки безпеки колін водія та пасажира. Великий багажник. Прозора сервісна історія на Тойота Автосаміт. 2 комплекти гуми. Повне КАСКО PZU до 2026 року.
АВТО В ДОРОЗІ З НІМЕЧЧИНИ! Автомобіль має сім місць Повністю в рідній фарбі без під фарбувань та рижиків , простий та надійний двигун 1.8 МПІ працює гарно без нарікань , на гарній комплектації , потрібно замінити щеплення, авто доступне до бронювання в дорозі, в Україні буде 25.05 неділя
Продам Audi A6 2007 рик. Бенз На автоматі 4х4 Обслугованна технічно , косметично все ідеально, шкіра гарна , є зелена карта та техогляд на авто Ціна 5800$ возможен пригон по домовленості. ********** Возможно пригон при домовленості Продам Audi A6 2007 рик. Бенз На автоматі 4х4 Обслугованна технічно ідеально. Ціна 5800$ возможен пригон по домовленості.
1500 кг, 5500 мм, двигун - газовий Модель - TOYOTA Марка - 02-7FGF15 Вантажопідйомність – 1500 кг Висота підйому - 5500 мм Тип двигуна – газ Тип щогли - триплекс (трисекційна) Рік випуску - 2007 Каретка бокового зміщення В Україні не експлуатувався
Навантажувач вилковий Hyster H3.5FT Рік випуску 2007 Вантажопідйомність – 3500 кг Висота підйому - 3700 мм Тип приводу – дизель Коробка автомат 4 лінії для встановлення додаткового обладнання Повна кабіна опалення Навантажувач обслужений та готовий до роботи. Проведено повне технічне обслуговування. На території України не експлуатувався Ціна з ПДВ
Капсула часу. Для справжніх поціновувачів моделі. Carrera S Унікальний колекційний автомобіль. З любов’ю експлуатується, обслуговується і зберігається. Експлуатація виключно в незимові місяці. Ідеальний стан ходової, двигуна, коробки, кузова, салону. Всі системи, механізми і датчики працюють ідеально. Додатковий тюнинг - система вихлопу, яка дає неперевершений фірмовий звук. Акустика BOSE. Перша реєстрація - листопад 2008. Офіційний автомобіль, куплений в Порше Центр Киів. Прохання писати тут в месенджер, але краще на WhatsApp: номеру, вказаного в оголошенні. Продаж нетерміновий, допомоги з продажем не потребую. На обмін, ціна 63500$. Всім успішних продажів, покупок, мирного неба і Перемоги!
продам крутого офіційного Mercedes ml63 AMG у відмінному стані з пробігом 160 тис .км,машина без перебільшення вся обслужена,є підтверджуючі документи,для того щоб зрозуміти в якому стані авто потрібно приїхати і подивитися на неї в комплекті диски оригінали нові AMG в коробках і диски Brabus на машині з новою гумою!!!ціна на обмін 20000!!!
Продам свой АВТОМОБИЛЬ. в Идеальном состоянии. Официальный ( НЕ пригонка) покупался в Автосалоне Украины Полностью ОБСЛУЖЕН, плановые ТО проводились вовремя и по регламенту . Ржавчины НЕТУ. В дтп НЕ участвовал!!! Хранение Гаражное.
Повноцінний Повнопривідний Джип 4х4 Обслужений ПОВНІСТЮ Стан автомобіля оригінальний Технічний Стан Автомобіля ВІДМІННИЙ По кузову в Ідеальному Стані ДЗВОНІТЬ Кого Цікавить
Можлива доставка!!! Офіційний автомобіль куплений в Україні у 2008 році, є сервісна історія та подальша історія обслуговування.ГБО встановленому у 2023 році (ще на гарантії).Технічно та візуально без зауважень. Готовий до будь-яких перевірок. Деталі за телефоном!!!
Автомобіль розмитнений та на Українських номерах. Рестайлінгова модель. Гарний стан, вкладень не потребує. Економічне авто з великим багажником. По двигуну, коробці та ходовій зауважень не має. Коробка 6 ступенева. Кузов без ДТП, в рідній фарбі. Салон збережений. Кондиціонер та електроніка працюють справно. Додаткові питання по телефону, авто в Тернополі.
*** ВОЛЬВАК В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ *** *** МОТОР ПРАЦЮЄ ВІДМІННО *** *** АВТОМАТ В ІДЕАЛІ *** *** КУЗОВ МАЄ ТРИ ПІДКРАСИ РЕШТА ЗАВОД *** *** 7 МІСЦЬ - САЛОН ГАРНИЙ *** *** РЕАЛЬНО ЖИВА МАШИНА *** *** ЦІНА ВКАЗАНА ДО КІНЦЯ ТИЖНЯ ТА БЕЗ ТОРГУ & ДЗВОНІТЬ ПОСПІШІТЬ!!!
*** Автомобиль в семье с 2018 года я второй владелец !!! *** Максимальная комплектация !!! *** Газа не когда не было двигатель идеальный !!! *** Полноприводное авто !!! *** Не Бит Не Крашен авто без ДТП !!! *** Полностью обслужен по регламенту !!! *** Наверно самый дешевый в обслуживание в своем классе автомобиль !!! *** Работает абсолютно всё !!! *** Автомобиль едет тихо и бодро !!! *** За автомобилем был индивидуальный уход !!! *** Кто Ищет Хороший Полноприводный Туксон в Достойном состоянии вы попали по адресу !!! *** Причина Продажи покупка нового Туксона с Автосалона !!!
З останнього зроблена повністю вібро-шумо ізоляція (кровля, підлога, усі двері+задня ляда , весь пластик в салоні , передні арки.) Нова тонировка (дорогою плівкою) , поліровані фари також під плівкою , робилося це було все восени . Днище оброблено антигравійной мастикою .Заміна акумулятора на новий Bosch 74Ah 680a 7.04.25 Шини літні Mehlen 235-65-18 , зимні Bridgestone 235-65-18 в гарному стані , як і диски 1компл.)Три роки назад був замінений газовий балон на турецький Anker 57л , хто розуміє , той знає скільки він коштує. Також були поміняні газові форсунки та трубки. Скло все рідне.Рік назад була заміна радіатора. Машина підкрашувалася , присутні невеликі подряпини , але зовсім не критичні , салон на свій вік також в доброму стані.Має 10 подушок безпеки , заводський сабвуфер , 6 динаміків .В загалі то багато що робилося по авто в зовнішньому та технічному плані , є чеки , тому більш детально по телефону .Якщо треба доп. фото , зроблю. А краще побачити та проїхатись .
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?