Продаю свій пригнаний з Німеччини доглянутий седан в рідкісній ексклюзивній комплектації. Потужний 177-сильний дизельний двигун з трансмісією DSG-6, спорт режим, спортивна підвіска, салон коричневого кольору зі шкіри Наппа, підсвічуються карти дверей, ніші для ніг та передні накладки на пороги, ексклюзивні заводські диски R18 з літніми шинами 235/40. Як бонус віддам комплект зимових шин 225/50, що куплені в минулому році, з дисками R17. Під час експлуатації було замінено: ремінь приводу ГРМ, помпу, свічки, клапан ЕГР та промито фільтр сажі, компресор та радіатор кондиціонеру, маховик зчеплення, акумулятор для авто зі старт-стоп. Іздити драйвово, доглядати легко, заправляти не "боляче". Для розваг радіо, CD-програвач, USB, Bluetooth, навігація в поміч. Встановлено додаткову сигналізацію. Таку автівку навіть в Німеччині зараз знайти не просто. Є історія обслуговування на сервісі Фольксваген. Автівка на ходу, все працює, залито фірмове синтетичне масло, яке зовсім не доливаю від заміни до заміни.. Більше інформації за телефоном та у Viber, WhatsApp, Telegram.
До Вашої уваги доглянутий, офіційний автомобіль. Рестайлінг, рік випуску кінець 2014, по вин 2015. Двигун 2.0 TDI ( CLLA ), сажового фільтра не має по заводу, каталізатор на місці. На автомобілі прошитий Stage-1, також прошита АКПП. За автомобілем доглядав, грошей ніколи не жалів. Нещодавно зроблено : Поліровка Кераміка ТО ( масло ДВС, АКПП, помпа, ГРМ ). Автомобілем володію 3 роки, за цей час із глобального була заміна маховика, теплообмінника, радіатор кондиціонера, більше нічого не робилось. Косметичний стан на доволі високому рівні, усі недоліки які маються є на фото. На автомобілі встановлена сигналізація з авто запуском Pandora, літня гума 235/45р17 Continental Premium Contact 5 ( стоїть тільки другий сезон на оригінальних дисках Michigan ), зимова гума 215/65р16 Michelin Alpine A6 2023 року), також дороблене світло, встановлені лазерні лінзи ( світло вийшло 1к usd). На машині також є КАСКО від військових дій ( дійсна до вересня цього року). Продаж не терміновий, площадкам та перекупам прохання не турбувати.
ВАЖНО!!! Нахожусь не в Украине, звонки только на WhatsApp, Telegram, Viber на указанный номер в объявлении. Автомобиль пригнан в 2017 году из Польши (европеец) с реальным пробегом 94 000 км. На данный момент 199 000 км. - Самая ТОПовая комплектация. - Я второй владелец. Авто выехало с салона в 2012 году. - Обслуживалось на официальном сервисе VW "Автомобильный Дом Одесса", вся история в сервисной книжке. - Без серьезных ДТП: подкрашивалось переднее и заднее левое крыло. - Авто полностью обслужено, не требует дополнительных вложений. - На 90 000 и 180 000 была замена масла в коробке DSG (мокрая) - На 190 000 заменен демфер. - По ходовой и по коробке никаких вопросов. - Хранение в паркинге. - Летняя новая резина Michelin на дисках R17. - Два ключа. В подарок отдаю зимнюю резину на дисках R16.
Volkswagen passat b7 официальное авто куплено в Украине не было в дтп техническое состояние сел поехал Климат, парктроник андроид авто карплей, подогрев сидений, подогрев лобового и т.д. Перекупов прошу не беспокоить. Если заинтересовало звоните или пишите вацап, вайбер
Автомобіль пригнаний з Німеччини Технічно авто повністю обслужено, мотор коробка працює ідеально Деталі за телефоном
Продам VW passat B7 в хорошому стані. Всі питання по телефону. Торг біля капоту.
Машина на каждый день по машине сделано очень много, вложено много денег и души , авто полностью обслужена и готова до любых проверок на машине ездил каждый день есть два комплекта дисков с резиной , полный без ключивой доступ климат работает очень хорошо и машина в целом обслуживал вовремя есть все бумаги по обслуживанию за последние пол года Также присутствует торг возле капота авто реальному покупателю Всю доп информацию дам по телефону
Авто визуально и технически в хорошем состоянии. За дополнительной информацией обращайтесь по телефону указанному на сайте.
Продам авто у гарному стані, нічого робити не потрібно, всі деталі по телефону.
Офіціал! Куплений у Києві в Автосвіті 30 грудня 2013! Експлуатація з 2014 року! Машина в ідеальному стані! Робити нічого не треба! Усі сервіси виконувались своєчасно на офіціалі! Є сервісна книжка з моменту покупки! Без ДТП! Готовий до будь-яких перевірок! Телефонуйте, пишіть.
Авто в чудовому стані, зроблено повне ТО по всім маслам та замінено всі рідини! Замінили маховика новий на гарантії рік часу! По авто немає зауважень, сажа та Adblu на місці! Дуже комфортне та економне авто! Можлива доставка авто по Україні до вас додому!
За деталями в приват
Продам своє авто Пассат б7 (США) 2.0 ТДІ/АКП. Пробіг 250000 рідний. Комплектація SE камера заднього огляду, фари (в броні плівці) вставлені оригінальні лінзи світло дуже хороше, повороти перероблені на жовте світло, кермо з навігацією присутні під кермові пелюстки, круїз контроль, дзеркала заднього огляду з підігрівом, електро пакет. Обслуговувалося вчасно ТО кожних 7-8тис. Салон чорний декор під алюміній фото салона скину додатково. Уся додаткова інформація по телефону. Перший власник в Україні. В ціну входить зимова резина на титанових дисках R16.
Автомобіль в гарному стані. Двигун завжди запускається з пів оберту, в будь яку погоду, їде дуже жваво, працює рівно, без посторонніх звуків, не димить Коробка в чудовому стані, перемикає швидко. Без подоргувань, ривків, затягування. Хороша комплектація, гарний коричневий салон в збереженому стані. Хороша зимова гума. Є два ключі
Офіційна, купувалася в Україні в салоні у грудні 2012 року. Єдиний власник з часу купівлі в салоні. Авто обслуговувалася виключно на офіційних сервісах з дотриманням всіх сервісних інтервалів і, навіть, раніше. Вся історія обслуговування в сервісній книжці та наявних наряд-замовленнях. На 230 тис. км. проведено чергову заміну ГРМ та оливу в коробці. Мультимедійний пристрій замінений на сучасний "TORSSEN" - вільні руки, гугл, ютуб, WAZE и т.і. В фарах лед-лампи, світло відмінне. Не бита, не крашена. Маються незначні ознаки використання (на фото). Додатково комплект зимової гуми на дисках (як на фото машини). Літні шини Michelin Primacy 4+ нові (3 тис. км) на нових дисках (на фото). Торг біля машини. Перекупам та площадкам прохання не турбувати.
Авто в гарному стані. Грм поміняв. Масло в коробці теж замінено. Всі роботи записані.Рідний пробіг.
Офіційний автомобіль у ідеальному стані. Машина своя, домашня, не бита, не фарбована, все на заводі. Купувалася в Україні , не пригін Вікна всі рідні Рідний пробіг, 6-ти ступінчаста коробка мокра. Цілком обслужено. Нічого з машиною не потрібно робити. Комплектом зимова гума Диск r17 2 ключі Перевірка на будь-яку СТО
Продам автомобіль 2011 року ,в гарному стані. Куплений в автосалоні VW в Україні . Експлуатація і перша реєстрація почалась з кінця 2012 року. Повністю обслужений та доглянутий. Не потребує ніяких додаткових витрат. Нещодавно пройдете велике ТО
Фольксваген Пассат б7 Седан. Авто в ідеальному стані без корозії. Мотор 2.0 дизель. Автомобіль весь обслужений.
VW Passat b7, комплектація SEL двигун 2.0 дизель TDI, 2014 рік вперше став на облік, розхід палива 6 л., хороша комплектація, все працює, люк, підігрів сидіння, підігрів дзеркал, акустика Fender, сабвуфер, клімат двухзонний, мультируль, датчик світла, старт/стоп, круїз контроль, салон шкіра алькантара, електро регулювання передніх сидінь та дзеркал, камера заднього огляду, заводиться та прогрівається з брилока, 2-а комплекта резини майже нова. Другий власник в Україні, робити нічого не потрібно, все поміняно! Реальному покупцю торг.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?