Продам авто Volkswagen Jetta 1991 року. Авто переважно стоїть у гаражі. Стан дуже гарний , повністю в рідній фарбі. Мотор в ідеалі. Працює тихо і надійно як на газу так і на бензині. Деталі по телефону.
Продам джетту 1,6 бензин. На впевненому ходу. Двигун після ремонту, не димить, працює добре. Коробка передач працює теж справно.По ходовій не стукає .Пороги цілі, але по дну думаю що якісь нюанси є, все-таки авто не нове. Гума літня. Страхівка до грудня.Продаж не спішний, тому торг на каву. З дурними питаннями прошу не турбувати.
Джета 1989 року, в не поганому стані Багато що робилося Недавно поставив нові фари Підвіска вся перебрана але потрібно замінити передню ліву стойку Мотор 1.8 бенз Мотор робить добре, не дивись масла не бере Пєчка все працює Люк працює, не тіче Днище варилося 2 роки назад Того року варив задні стакани і поміняв задні стойки Кожна кнопка працює З мінусів побите лобове, злізає лак на капоті Торг біля капота
В рідній фарбі. Технічно в доброму стані
Авто на ходу, работает на газе и на бензине, в комплекте отдам оригинальные титаны на летней резине. Все подробности по телефону.
Авто в хорошому стані любий вид переоформлення авто ще в рідній фарбі сів поїхав ціна вказана Без Торгу
Продам Volkswagen jetta2.Машина в хорошому стані.Кожного дня на ходу.Двигун 1.8,масла не бере.Дуже багато чого було замінено:Передні стійки нові,радіатор,радіатор пічки,стартер,нові колодки по колу.Салон у збереженому стані.Автомобіль переоформляється!Ціна 1800? Торг
Машина на полном боевом ходу вложений не требует расходники все заменены ничего не стукает не гремит по электрике всё работает Заводится с полтыка стоит хорошая музыка хороший свет Люк не течёт За всеми вопросами обращайтесь по телефону Много чего сделано
Продам автомобіль в доброму стані. Варити, красити не потрібно. Технічно справна. Газ/бензин. Газ вписаний в техпаспорт. Детальна інформація по телефону.
Джета у не поганому стані. Мотор добрий масла небире, варити красити не потрібно, ходова перебрана Газ вписаний, замінено нове щеплення, задні амартизатори, їде на бензині і газу, стоять комфортні сідушки, гарна земова резина, замінено масло в моторі і коробці Можливий перепис
Продається автомобіль фольцваген джета 2 1989 року 1.6 бензин.На ходу мотор працює без нарікань Газу не бачила.Коробка в хорошому стані передачі не вибивають .Ціна 800? торг присутній.Всі деталі за номером телефону.
Авто в доброму стані, сів і поїхав. Пороги, низ відремонтовані, масла не бере, невеликий торг.
Volkswagen Jetta 1991 р.в. 1,8 моноінжектор Машина зручна, легка в керуванні. ТО проводилось вчасно. Гальма, коробка - в хорошому стані. Аргументований торг біля капоту. За більш детальною інформацією чи перегляду авто, звертайтеся за номером або ж пишіть.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?