Продається автомобіль в хорошому стані,двигун після кап ремонту,за деталями за номером тел.
Выехала из салона в Украине в 2011 году. Последний модельный год. Приятный ухоженный автомобиль. Заводится с пол-тыка, каждый день на ходу. Делалось много: новые лампы ксенона, новый ГРМ (прошел не более 1,5 тыс.), газовая установка обслужена, масло в двигателе 1,5 тыс. назад, недавно заменены задние тормозные диски с колодками. Удалены катализаторы и прошита на евро 3. Комплектация полная без музыки на руле.
Один власник, 2 комплекти коліс оригінал пробіг без жодного підкрасу всі сервіси на офіціал сервіс субару.
Продам чудове гарне авто, я власник, користуюсь півтора року, все в авто працює, гарна робота повного приводу. Газ ніколи не стояв. Коробка автомат звичайний, працює без нарікань.Масло від заміни до заміни. Друге авто в сім’ї. Знаходиться в місті Київ, хто шукає авто для себе дзвоніть, приїжджайте, дивіться, сто без проблем.Автобізнесмени мимо…
Автомобіль вкладень не потребує! Замінено всі масла,фільтра та повністю зроблена вся ходова частина. Детальніше по телефону
После капиталки мотора проехал 40000 км. Мотор усилен, поэтому 170 к/с, а не 150 к/с как с завода, усилен коленвал за 800$. Ходовая перебранная ничто не стучит. Колодки и диски заменены по кругу 13000 км назад. Масло в коробке и редукторе заменено 20000 км назад. В моторе масло меняю каждые 8000 км. Машина находится в г. Мукачево, торг присутствует.
Обслужене доглянуте авто у гарному стані, шкіряний салон, на повному приводі, круїз контроль, клімат, газ-бензин.
2.0 бензин(газ не вписаний поки що) ,АКПП, повний привід, все працює, авто в гарному стані в власності 4 роки, є питання по лкп(буде торг) , в наявності диски оригінальні r17 +літня гума, два комплекта килимків, сервісна книга (газ) gbogarage, продаю бо є друге авто в сім?ї, все що необхідно змінювалось по регламенту, грошей не бере, масла не бере, безвідмовний автомобіль, нехай новому власнику гарно служить.Прохання бізнес не турбувати.
Просьба площадки не звонить. Все вопросы по телефону
Автомобіль в хорошому стані, на дуже хорошій комплектації.
Авто в технічно справному стані, 3т тому заміна комплекту ГРМ , олива в мостах та олива в АКПП, передні гальмівні диски та колодки 10т тому , 1 т тому задні гальмівні колодки , прошлого року в круг заміна амортизаторів та задні пружини , авто кожного дня на ходу , стоїть дорогий газ , замінені свічки запалювання , по лакокрасочному є питання , тому така вартість
Автомобіль офіційний, в гарному стані. Не фарбована жодна деталь, вікна всі рідні.Є сервісна книжка і два ключі.
Продам лучшего красавицу, Субару легаси 2008г, полный привод, очень устойчивая, в очень хорошем состоянии, все поменено ничего делать не надо, сел и поехал наслаждаться комфортом спортивного авто.
Продаю власний автомобіль у хорошому технічному стані. Авто було куплено першим власником в автосалоні. Я другий власник. Машина доглянута, обслуговувалась на найкращому сто м. Дніпро весь час в одному місці. При необхідності можна переглянути історію технічних ремонтів. ТО вироблялося вчасно 8-10 тис. км. Машина не була у дтп! 2 пари ключів. Пластмасова накладка на кришці багажника лопнула і частина відпала (видно на фото) З'явилася корозія на крилі. Капремонт двигуна 15тис км тому. З останнього ремонту було здійснено заміну рульового наконечника, гальмівні диски, чищення клапанів ВТЕК. За бажання можна замінити бампера. При запиті надішлю відео автомобіля. Дзвінки та повідомлення у Viber та Telegram
ПО машинке перебрана ходовка ,поменяны стойки передние Kayaba,опорные подшипники , отбойники, сальнблоки лямбда зонд Denso ,Ремни,масла ,фильтра ,поменяны 420т,поменяны масла так же и в коробке ,редукторе переднем и заднем !Поменяны свечи зажигания тоже 420т!Рейка вот еще просится на замену,есть подтикание ,а так вопросов нет! Салон ухоженный на коже перфорированной , сигналка Pandora ,дистанционный запуск двигателя очень удобно в плохую погоду!Экран ,музыка,усилитель ,все очень на высоте !НА новой зимней резине ! Запуск Кнопка старт-стоп!
Авто 2006 року випуску, у власності з грудня 2023 року. Авто не ідеальне враховуючи вік але на впевненому ходу працює добре, коробка перемикає без пинків – максимальна швидкість яку нагоняв 170 км/год з розходом 10,2 літри, є нюанси по ЛКП та торпеді – на їзду не впливають. В листопаді 2024 року проведено ТО та обслуговування. Попереднім власником було змінено колір авто з сірого на чорний. З автівкою також віддаю два комплекти гуми на легкосплавних дисках: - Зима R15 + запаска на залізному диску - Літо R19 Продаж не терміновий за станом здоров’я! Автівкою майже не користуюся з червня 2024 року через отримане поранення, наразі пересуваюсь на інвалідному візку і дане авто не є практичним для його перевезення.
Страховка дійсна Масло та фільтра замінені на 250т Всі деталі в приват за номером пишіть на вайбер, телеграм Реальному покупцю хороший торг
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?