Авто родом из Германии, 02.04.2024 пригнан в Украину. Возможна продажа авто в г. Киеве. Готов к проверкам на вашем сто. За подробной информацией обращайтесь по телефону в объявлении. Помощь площадок не нуждаюсь!
Авто в удовлетворительном состоянии, установлено гбо.. Детальнее по тел.
Продам свій автомобіль, в хорошому стані. Кожен день находу. 500 км назад замінено: Комплект грм, свічки, масло, фільтра. По кузову є невеликі нюанси. Більше інформіції по телефону.
ID: 26828 Возможна проверка на любом СТО. Автомобиль пригнан из Германии. Имеет 1 комплект ключей и 1 комплект шин (зима). Автомобиля в ДТП не было. Произведено полное ТО 3 тыс. км назад (смазки и фильтры, ГРМ). Имеет сервисную книгу. Возможна продажа в кредит и по криптовалюте. Предлагаем следующие услуги: - доставка автомобилей из США, Канады, Европы; - перерегистрация авто на нового владельца; - проверка авто; – оформление авто в кредит.
Продам хорошее ухоженное авто! Обслуживается вовремя, все работает помимо кондиционера. Недавно сделанное полное то
Продам гарний доглянутий Сеат. Майже той самий Гольф Плюс, але в іншому кузові. Машина без ДТП, всі стекла рідні. Ні рижиків, ні гнилі немає. На свої роки виглядає дуже гарно. Є тільки маленький підкрас по аркам. Двигун простий та надійний бензиновий 1.6 mpi, газу немає і не було. КПП також звичайна 5-ст механіка. Ремені з помпою, роликами та антифризом замінено 5 тис.км тому. В Україні авто з 2013 року, за цей час проїхало тільки 7 тис.км. Пробіг рідний. По салону в дуже гарному стані. Встановлена андроїд магнітола з камерою заднього ходу. 4 стеклопідіймачі, працюючий кондиціонер. Встановлено новий акумулятор. Торг невеликий і тільки при перегляді авто. Знаходиться в Полтаві. Більш детально по телефону.
Авто експлуатувалося в Києві, на початку війни перевезено до Ужгорода і обслуговувалось на Pro-СТО
Перший власник в Україні. Масла та фільтра замінено. Стан авто ідеальний. Більше інформації по телефону.
Пропонується до уваги, доглянути молодіжний автомобіль. Обслуговувався вчасно, клімат працює, газова установка справна з розхідом по місту 9.5-10 л., по технічній частині є незначні недоліки, такі як підтікання клапанної кришки. По кузову, як для авто 2005 р.в. має певні вади, але на це і відповідна ціна. Салон доглянутий. Торг можливий при перегляді (якщо хочете за 3000-3500$ можете не витрачати свій час). Авто продається на літній гумі і на залізних диска з ковпаками.
авто в отличном состоянии.. грм масло поменяны на 225.т.. двигатель коробка без нареканий.. из недостатков трещина на лобовом... Авто стоит...
Продается собственное авто, газ-бензин все работает, авто механически исправное. Машина практически в родной краске, местами является повреждение лакового покрытия.
Хороший безотказный автомобиль с надежным двигателем. Я первый владелец в Украине. Автомобиль обслуживался в срок. Детальнее по телефону.
Хорошее авто, зима на родных 15 дюймовых дисках, все делает, аналог гольф плюс
********** - Andriana + 4 літні колеса і зимові
шины всесезонка имеющаяся магнитола
Просте надійне та економічне авто (коштує газова установка ГБО-4 працює без перебоїв як на газі так і на бензині) щодня знаходу жодного разу не підводила, є нюанси по кузову, але не критичні, надійна серія мотора Mpi 1.6л. .. продаю тому що потрібні гроші для лікування.За деталями прошу телефонувати
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?