Продаю своє авто . Автомобіль в відмінному робочому стані працює кожна кнопка двигун гільзований після кап ремонту проїхав 25 тис вихлоп поміняний колеса 20 радіус!!! Бізнесменам прохання не турбувати
Автомобиль после ДТП, не на ходу. Двига и кпп не повреждены, до дтп автомобиль работал отлично. Любая продажа, также возможен обмен на автомобиль для ВСУ, бус, джип, универсал. Остальные вопросы по телефону или Авториа чат.
авто в дуже гарному стані !!!!!! Нічого робити не потрібно Сів поїхав За детальнішою інформацією телефонуйте
Porsche Cayenne Turbo 2006. Авто в хорошому стані. (Без задірів) Мотор, коробка, ходова без нарікань, лакофарбове покриття теж добре. Салон гарний, все працює. Коробка працює добре, все перемикає, нарікань нема, пневма не сідає. Найшвидше авто в цій ціновій категорії. На обмін можливі авто з дтп або іншими недоліками автомобіля, на обмін дорожче. За налічку гарний ТОРГ. Деталі за телефоном, пишіть а краще телефонуйте.
Його перший власник був придбаний в салоні Порше в Дніпропетровській в 2008 році. Так як це 2 автомобіль в сімействі, він має малий пробіг і справжній, без ДТП, не фарбований, можна зв'язатися через вайбер, так як я зараз за кордоном.
Автомобиль после капитального ремонта мотора и ходовой части Установленный газ с высокоскоростными форсунками Barracuda Машина была в одних руках Очень ухоженный салон, в котором никогда не курили Есть видеоподтверждение гильзовки мотора после ремонта двигатель прошел менее 5 тысяч Потребление газа составляет 13 литров 2 комплекта колес, 2 ключа
Гарна комплектація, чудовий стан. Все працює. Автомобіль обслужений, вкладень не потребує. Багажник бокс у комплекті. Другий автомобіль у родині, пробіг оригінальний, їздила жінка. Додаткова інформація за телефоном.
- 2 Власник - Автомобіль обслужений - Обслуговування на фірмових СТО - Куплена на ВіннерАвтоМотів Київ - Експлуатація Київ-Європа WP1ZZZ9PZ6LA47933 - Чесний пробіг 337 т. км. Дорога італійська газова установка - Сама повна комплектація: - Панорамний дах - Пневмопідвіска - Перфорована шкіра - Сидіння з памятю - Натуральне дерево - темний горіх - Підігрів всіх сидінь - - Парктроніки - Мультилок - Круїз контроль - Клімат на 2 зони - Регулювання керма в 4 площинах - Зеркала складуються та з підігрівом.
Авто в ухоженном состоянии. Есть сколы на лакокрашенной поверхности. Есть фаркоп. Оборудована газом.
Продаю Porsche Cayenne [рік випуску] TECHART ???? Ексклюзивний тюнінг від TECHART – преміальний боді-кит, збільшена потужність, унікальний салон та агресивний стиль! ???? Характеристики: ? Двигун: [об'єм 4.5 потужність після тюнінгу 600лс.] ? Привід: [повний] ? Коробка передач: [типтрон] ? Розгін 0-100 км/год: [час 4.1с.] ? Витрата пального: [місто 21траса 12] ???? Тюнінг від TECHART: ???? Аеродинамічний обвіс (бампери, пороги, спойлер) ???? Диски [розмір 21модель GTS] ???? Вихлопна система TECHART (глибокий звук, збільшена продуктивність) ???? Перепрограмований ECU (збільшена потужність) ???? Ексклюзивний салон ([шкіра/алькантара], карбонові вставки, LED-підсвітка) ???? Стан авто: ?? Обслуговування за регламентом ?? Без ДТП та проблем ?? Готовий до перевірки на СТО ???? Авто для тих, хто цінує стиль, швидкість та ексклюзивність! ???? Дзвоніть/пишіть: [номер] ???? Авто знаходиться в [Бережани]
В этом авто в ближайшие 3-5 лет делать ничего не нужно! Это реально живой автомобиль в очень хорошем техническом состоянии с пневматической подвеской и гильзованным двигателем, мощностью около 400 л.с. Проблем с задирами в этом двигателе никогда уже не будет. На обслуживании этот автомобиль не экономил: масла, фильтра и запчасти менялись только в оригинале, по рекомендации завода Porsche. Это машина для тех, кто ищет надежный, ухоженный, обслуженный автомобиль, сочетающий в себе непревзойденный комфорт и одновременно ярко выраженные амбиции мощного спорткара! Дополнительно установлена ??дорога ГБО 4 поколения (Zenit Pro) со скоростными форсунками "Hana" и газовым баллоном на 80 литров. Подробнее расскажу все по телефону:
В хорошем состоянии едет отлично, комфортно. Хорошая машина .Пневмоподвеска работает . Компрессор в пневмоподвеске как новый Коробка без пинков Масло в коробке и трансмиссии недавно поменяла. Ремонт и замена – все патрубки системы охлаждения, катушки зажигания, свечи, тормозные колодки, гидроусилитель руля Газовая установка 4-го поколения, дорогая. Расход газа 17-18 литров на 100 км, бензина 1-2 литра. Хорошее состояние как технически, так и визуально. Салон чистый, в салоне не курили, ухоженный. В комплектации подогрев и память передних сидений, парктроники, акустика, датчики дождя и света, кондер,
Авто в хорошем состоянии.сел поехал.обычный атмосферный мотор. Авто в Обухове.все вопросы по телефону.
Авто сімейне , не гільзован, орегінальний пробіг ( є підтвердження документи) Авто не поліроване , хороший стан , надійне , доглянуте. Пневма ідеал, балони обслужені Трете авто в сім?ї ,
-перша реєстрація 2007 року .ПЕРЕКУпам не дзвонити! В Україні 1 власник / В Європі також 1 власник був . Без ДТП!!! -пригоняли особисто з Німеччини -технічний стан -сів та поїхав -свіже заключення ТО (робили для подорожі за кордон) Т.О проводилось вчасно, авто не потребує вкладень,доглянуте авто,замінений акумулятор В Україні 2 роки , в Німеччині обслуговувалась у офіційного дилера Справна пневмопідвіска ! -дивіться відео Ошибок не має! Пробіг рідний Додатково встановлено: -передні фари закріплено від крадіжки -встановлень додаткове світло заднього ходу -сигналізація -камера передньго на заднього ходу (допомога в паркуванні) +запасне колесо +встроєнний насос +відкладні сидушки +люк +розділ для перевозки лиж +розкладна сітка /стінка багажного відсіку (при перевозці тварин) +масло та палива не їсть лишнього /все по нормі витрат Перекупам не турбувати Продаємо в звязку переїздом в іншу країну
Porsche Cayenne turbo-450л.с OFFICIAL Машина преміального класу! У машині є все, і навіть більше ніж в автомобілях 2020 року випуску. Якщо ви звернете увагу на авто, то побачите що авто в оригінальному стані (без кустарних втручань) У машині працює кожна кнопка, і кожна функція, панорамний дах в ідеальному стані, салон ухоженний.Мотор після гільзовка на 187т км. Диски r20. Гума нова. Ходова і пневмопідвіска в ідеальному стані. У машині встановлено газобалонне обладнання. Витрата місто 20л газу. Траса 14л газу. Якщо ви розглядаєте покупку Porsche, то беріть в хорошій комплектації! Або не дивіться на Cayenne і купіть собі Touareg. Машина повністю відповідає фото, і так в допомоги продажу не потребую. Я гарантую що в Харкові це кращий екземпляр на сьогоднішній день. Телефонуйте не соромтеся. Радий буду відповісти на всі питання.
Машина в одних руках 12 років. Робилося все і завжди. Рідний пробіг 260 тис. На 200 тис. каталізатор, що розсипався, засмоктало в мотор. Зробили повну капіталку за 5000 $. Встановлено ГБО 5 покоління ~2 тис. доларів. Встановлено та вписано до техпаспорту у 2016 році. За роки володіння в машину вкладено ціни на декілька таких. Ніколи на ТО та запчастинах грошей не шкода. Кузов у ??рідній фарбі. Фарбувало переднє крило та бампер – усунення подряпин. З початку війни 2 роки. 2024-го не завелося. На СТО усунули проблеми з електрикою, зроблено ТО, хімчистку салону. За технікою все добре: двигун, коробка, газ, ходівка, електрика - без питань, будь-які перевірки. У технічному плані в авто впевнені! На свої роки це одна з найкращих Каєн в Україні! З мінусів: - дрібні рижі по кузову - магнітола під заміну (або ремонт шлейфу) - кермо просить фарбування - сидіння водія має тріщину по шву (можна зашити) - потрібно підклеїти стелю у багажнику Авто можна подивитися/покататися у Бучі. Будь-які перевірки, включаючи експертизу, але переоформлення через Дію, бо я не в Україні. Ціна 7500 €, торг тільки на пиво/експертизу. Перекупи та торгаші – відразу в бан
машина в отличном состоянии без турбин обичьний атмосфений двигатель
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?