Авто в доброму стані, доглянуте. Два ключа . В аварії не було. Заміну олії робила вчасно - кожні 8 тис. Кондиціонер працює гарно. Є комплект зимової гуми. Додатковий комплект ковриків .
Продам Пижика 1.6 бензин, АВТОМАТ! Авто у використанні два роки, за цей період ніяких проблем не було, використовувалась як по місту, так і на далекі відстані. Економне 6/7л по місту, 5/5.5 по трасі) Машинка в хорошому технічному стані, по мотору та коробці питань не має. Коробка переключає добре. Масла фільтра були замінені 5тис тому, по ходовій питань не має. Кузов як на свої роки в хорошому стані) По салону все працює, кондиціонер заправлений, пічка, музика все робоче. Тонований по кругу, хорошою плівкою. Колеса всесизонки, добрий протектор. Електрика, фари, туманики також працюють. На даний момент авто вкладень не потребує. 3 документами порядок. Реальному покупцю хороший торг, (в межах розумного)
Машина хозяйская и ухожена, ходовая вся сделана, масло и фильтра менялись вовремя, салон не прокуренный. Торг уместен, но адекватный! Машинку можно будет посмотреть в районе Победы. ВНИМАНИЕ только переоформление, не каких доверенности и по тех.пас.!!! Из минусов: нужно водительское сиденье перетянуть, у меня нет на это времени (на это НЕ большой будет торг)!
Авто на ходу, зроблено копітальний ремонт двигуна ( не для продажу, а для себе ), поміняний ланцюг ГРМ з усіма шестернями, після обкатки зроблено ТО. Ходова частина не потребує вкладень. Є недоліки по кузову. Торг біля капоту.
Продається доглянуте авто, другий власник. Їздила жінка до того авто було в знайомої також жінки. Дуже маленький пробіг зумовлений рідким використанням та підтверджується сервісною книгою. Вкладень не потребує!
Авто в гарному стані . Обслужене . Салон чистенький в гарному стані . Їздить по європейським дорогам . Пробіг достовірний . По всім додатковим питанням телефонуйте : **********
Продам своє перше авто, машина в ідеальному технічному стані, по кузову є незначні нюанси, зроблене повне ТО, по ходовій частині все зроблено, салон в доглянутому стані, зроблена хімчистка. За деталями дзвоніть.
Авто в справному стані, на ходу, зроблена ходова, замінене щепленням. Перекупів прошу не торгувати, реальному покупцю торг біля капоту. За детальною інформацією телефонуйте.
Продам свое авто,надежное,экономное и комфортное
Авто в робочому стані, замінений комплект грм, мастило та фільтри, сів поїхав.
Машина в хорошем состоянии, есть нюансы косметические ничего критического, пригнанная зимой, один владелец, сервисная книжка по европе с фиксацией пробега, пробег не крученый родной, обслуживание делалось всегда вовремя, полная панорама с авто открытием и закрытием, кожа в хорошем состоянии 2 ключа.
Peugeot 207 SW, 2008 р.в., бензин 1.4, механіка — 5500 $ Продаю надійний та доглянутий Peugeot 207 SW (універсал) — особистий автомобіль, не від перекупів. 1.4 бензин — економічний та простий в обслуговуванні мотор, ідеально підходить як для міста, так і для виїздів на природу. ? Авто щойно після великого ТО — вкладено 51 200 грн (є чеки): ? Заміна ременя ГРМ, клапанів, кілець ? Нові маслозйомні ковпачки та стаканчики ? Повна заміна всіх фільтрів та мастил ? Двигун після ревізії — працює ідеально ? Каталізатор вирізано, прошивка під Euro 2 ? Кондиціонер заправлений, працює відмінно ? Уся електрика та кнопки справні ? Механіка 5-ступенева — надійна та проста ? У комплекті 2 комплекти гуми: — Нова зимова — Літня в хорошому стані ? Це універсал — багато місця в салоні та багажнику. Склавши задні сидіння, отримуєш повноцінне спальне місце з панорамним виглядом — чудовий варіант для відпочинку, риболовлі чи подорожей. ? Панорамний дах — дає відчуття простору і світла, як у авто преміум-класу. Комфорт, стиль і практичність — за доступні гроші. ? Ціна: 5500 $, торг біля капота
Пиж 207 sw 2008рік 1.4 бензин/мех 70 кВт! 271 тис.км.пробігу! Дуже хороша комплектація та стан!!! Зроблений двигун 4 550 $ Моє авто
Peugeot 207 SW, 2008 год выпуска Предлагается к продаже надежный и экономичный автомобиль в отличном техническом состоянии. Авто готово к эксплуатации без дополнительных вложений. Характеристики: - панорамная крыша - Двухзонный климат-контроль - комбинированный салон - датчики света и дождя - Электрорегулировка зеркал Автомобиль не участвовал в ДТП, кузов в отличном состоянии без повреждений. Идеальный вариант для комфортных поездок как по городу, так и на длинные дистанции. Готов к встрече для осмотра.
Продам надійний автомобіль з хорошим 1.6 двигуном, в ідеальному стані, коробка автомат переключає плавно, сенсорна магнітола, тонування скла. Обмін на автомобіль з високим кліренсом бажано бензиновий
Продам улюблене сімейне авто, їздили батьки. Тато слідкував за нею і за три роки відбувалися лише заміни мастила після 7 тис пробігу. Остання ТО на 218 тис. Двигун і акпп, всіх фільтрів. За будь якими питаннями звертайтесь **********
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?