Opel Zafira B 2013р, модельний рік 2014 Свіжопригнана з Німеччини. Розмитнена, з сертифікатом з усіма документами. Зроблено технічне обслуговування. Замінено ГРМ масла та фільтра. Замінено гальмівні диски та колодки Передня ліва шарова опора Задні сайленблоки балки Задні амортизатори. Заводиться добре не димить працює рівно Коробка перемикається відміно Ходова не гримить і не стукає Кузов без ржавчин в рідній фарбі (підкрашувалась тільки передні ліві двері не критично місцями 170 мікрон) 7 місць. В комплекті також компресор і балончик для швидкого ремонту колеса. Авто варте уваги. Розумний торг вітається ! Якщо потрібні додаткові фото відео звоніть або пишіть на месенджери!
Автомобіль щойно привезений з Європи !!! Розмитнений 1000% Сертифікований !!! Готовий до поставлення на облік!!! На нового власника !!! Один власник !!! Сервісна книга !!! Два ключі !!!! Замінено всі розхідники !!! Двигун працює ідеально!!! Ходова без нарікань !!! Вкладень не потребує !!! Сімейний мінівенчик з приємними витратами палива 5-6 літрів дизеля !!! 6 ступенева КПП!!! Авто вартує вашої уваги !!! Торг біля авто !!! Деталі по телефону !!! Слава Україні !!!
Продам сімейне надійне авто . Перша реєстрація в Україні 2020 рік 1.7 дизель економний та надійний двигун 110 кВт. 6 ступінчаста --КПП Ремені , масла замінено . По авто робити нічого не треба. Авто в гарному стані. ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ . Гарний торг біля авта.
Свіжопригнанна з Німеччини 7 місць 1.7 дизель 92 кВ З оригінальним пробігом і всією сервісною історією Повне ТО із заміною ГРМ і рідин Надзвичайно економічне в обслуговуванні і експлуатації авто!!! 2 ключа, повна історія з усіма виписками вже на обліку Технічно та косметично ідеал До продажу не готувалося Авто яке однозначно вартує уваги Деталі за телефоном!!!
Продаю власний автомобіль, в користуванні з 2019 року. Пригнаний у 2018 році. Стан гарний як на фото.По мотору , та ходовій все добре. корозія відсутня. Деталі за телефоном
В продажу офіційний автомобіль Opel Zafira 2013 р. 1.7 дизель. Один власник з салону. Рідний пробіг 148 тис.км. 7 місць! Автомобіль повністю обслужений. Надійний та економний дизельний двигун. Хороша комплектація: кондиціонер, мультикермо, камера заднього виду, повний електропакет та інше. В комплекті 2 ключа. З документами порядок. Відмінний мінівен для роботи та сім'ї.
Автомобіль свіжопригнаний та повністю обслужений, готовий до експлуатації. 1.7 дизельний мотор на механічній коробці передач. Усе працює відмінно. Підігріви сидінь та клімат контроль
Авто из Франции, в хорошем состоянии, пробежал родной.
Продам авто в очень хорошем состоянии - Опель Зафира 2013 года В городе берет где-то 6 литров, а на трассе очень экономичная 4,5-6 литров. Не битая, не крашеная, на кузове видны не значительные царапины, могу сбросить фото. Большая, вместительная, удобная для семьи машина. Есть очень много мест для хранения. Также есть сервисная книга. По большей информации можно звонить – есть вайбер/ватсап.
Свежепригнанный из Германии Opel Zafira 11.02.2023 первая регистрация в Украине, авто выбиралось для себя, вложений не нуждается, экономный и надежный двигатель, просторный салон, отличный вариант для большой семьи, все вопросы по телефону
Автомобіль ідеальний для сім'ї, роботи та подорожей. Комфортний, практичний та економний,доступні запчастини та обслуговування. Автомобіль експлуатувався в Польщі у зв'язку із ситуацією. Авто продається у зв'язку з переїздом за кордон. Автомобіль технічно справний, замінені всі необхідні розхідники (масло 258000, фільтри, гальма, новий акумулятор, нова система видиху, грм , помпа були замінені 238000) . В автомобілі є клімат-контроль , потребує обслуговування. Надійний автомобіль на ходу, готовий до поїздок від сьогодні.
Доброго дня всім.. Продам Опель Зефіру 1.8бензин -газ! Машина їде добре на бензині та газу.. Поміняні передні колодки,газові фільтра та новий акумулятор.. Хороший торг присутній... Дзвоніть домовимося. Найдешевша ціна на Авторіа ...
Opel Zafira, 2013, 1,7 Diezel Пробег 215 тыс. Машина из Германии. По электронике все работает. Снаружи без подкрасов, все оригинально. По двигателю и ходовой никаких замечаний нет. Поменял масло и фильтр. Машинка достойна внимания!!!
Автомобіль свіжо привезений зі Швейцарії, без пробігу та без власника в Україні. Весь в рідній фарбі! Повністю обслуговуваний і готовий до будь-яких перевірок на СТО. Комплектація: - парктроніки - електропакет - ел. регулювання дзеркал - датчик світла та дощу - круїз контроль - клімат контроль - підігрів сидінь - мультикермо - 7 місць та інш... Автомобіль доступний за вказаною в оголошенні ціною – жодних прихованих платежів чи нав’язаних послуг. Ви платите тільки ту суму, яка зазначена в описі. AutoPOINT – це безпечна та зручна покупка авто. Ми забезпечуємо професійний супровід угоди та гарантуємо прозорість кожного етапу. Пропонуємо кредитування та лізинг на вигідних умовах, з можливістю дострокового погашення. Купівля онлайн – легко та зручно! Ми можемо організувати перевірку на обраному вами СТО, оформити документи та доставити авто до вашого міста. Онлайн-консультації – наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання в режимі онлайн: телефон, месенджери або відеозв’язок. Запрошуємо вас на тест-драйв! Смачна кава, якісний сервіс і гарний настрій – гарантовано!
Продаю свой автомобиль в очень хорошем состоянии. Пригнан из Германии в 2020 году. Техническое обслуживание проводилось в срок. Дополнительно установлена ??шумоизоляция дверей.
Відмінне авто в хорошому стані, рідний пробіг!Всі записи є, все робилося і змінювалося за регламентом на фірмовому СТО в Німеччині і в Дніпрі.Заводський газ метан (CNG) 32куб. або 24 кг (вистачає на 450км+/- 50 км) +бензиновий бак 15л (на 150-200 км). Особисто купував для себе в Німеччині в червні 2017р.,повністю расстаможен і постановлений на український облік.Багато варіантів трансформації салону для перевезення вантажів і пасажирів.Дуже зручний та комфортний авто.
Автомобиль обслужен 2 тыс.км заменен грм+насос заменены жидкости и масло с фильтрами.
Свіжо пригнане авто з Німеччини, повністю розмитнене, сертифікат відповідності в наявності та пройдений без жодного зауваження, авто має прекрасний стан як зовні так і технічно, зовні стан без вм?ятин та подряпин без участі в дтп, виглядає дуже бережно, на автомобілі стоїть один з самих надійних та економічних двигунів 1.6 MPI на який без проблем становиться газове обладнення 4-го покоління за потреби, каталізатор на місці ніхто нічого не різав , працює чудово, Мотор не митий нема що приховувати, технічно все справно, ходова частина без зайвих стуків та звуків робити нічого не потрібно, салон виглядає прекрасно, все в оригінальному стані, все має прекрасний стан, автомобіль має топову комплектацію даної моделі, він-код відкриттй в описі та на фото, щоб можливо було перевірити пробіг та участь в дтп, клімат працює, два ключі, по автомобілю нічого робити не потрібно, сів та поїхав! Згідний їхати на будь які ваші перевірки, авто в живу набагато краще виглядає чим на фото, в місті знаходиться МРЕВ. Маю відео прибуття авто в Україні на ютуб каналі та в тікток що авто приїхало без пошкоджень та в хорошому стані заходьте дивіться. Можливий продаж з ПДВ Можливий продаж за USDT
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?