Дуже гарне авто. Оригінальний пробіг, все працює, не бита жодна деталь. Підігрів лобового скла, підігріви передніх сидінь, датчики дощу та світла, встановлена нова мультимедіа, відео реєстратор, хороша літня гума, і ще багато чого. Продається від власника.
Своє авто, перший власник в Україні. Пригнане з Німеччини. Пробіг до 300 підтверджується на офіційному сайті jaguar. Замінено ремінь ГРМ, помпа, ремінь генератора, повне ТО, нові всі колодки, масло в АКПП. Обслуговування на СТО FG на Здолбунівський. Авто кожен день в користуванні. Задній ряд займає собак зазвичай. Комфортне в користуванні. Люк працює в усіх положеннях, косметичний підкрас після ДТП ( поцарапали передній бампер та праве крило). Маленький повнопривідний джип з панорамним дахом.
Свіже пригнане авто Швейцарія (кінець 2024р) Сама повна Европа - комплектація з тюнінговим, орігінальним обвісом по кузову, майже такий ФРІЛ один в Україні!!! Рідний пробіг 150000 сервісна та сервіс обслуговування Зовсім нова гума Авто для себе, дзвоніть, дам усі відповіді.
Вітаю! Фрілендер без подряпин, іржі, вмятин Нова гума, масло, фільтра, ремні,ролики змінені АКПП, трансмісія без нарікань Двигун працює ідеально, без сторонніх звуків, та диму. Розхід 8-9 літрів на 100 км Всі окремі питання, звоніть Переоформлення-сервісний центр, або договір купівлі продажу.
Продам авто в гарному стані, все працює, двигун масло не бере , приємна витрата палива
Авто в рідній фарбі. Вкладення можливі суто в косметиці. Обслуговування вчасне, пробіг рідний, всі питання в телефоні. Продаж терміновий.
Продам Фриландер 2 2007 года 2.2Дизел 4?4 Cosmo комплектация По кузову есть незначительные следы эксплуатации Салон в хорошем состоянии В декабре был заменен аккумулятор гарантия 2 года По весне была сделана полностью подвеска, заменены амортизаторы. В Июле менялся ГРМ комплект. 2 комплекта резины зимняя и летняя Есть тонировка на окнах 2 ключа Готова к проверке на СТО По инф. обращайтесь по телефону или Whatsapp я часто за границей ПО ТЕЛЕФОНУ НЕ ТОРГУЮСЬ С РЕКЛАМОЙ НЕОБРАЩАТЬСЯ
продаж не срочный авто вложении не требует состояние отличное резина ще пару сезонов предлагайте мини вены на обмен
Автомобіль в чудовому стані технічному і візуальному Один єдиний власник в Україні Повністю обслужений Технічно вкладень не потребує Максимальна комплектація Кожна кнопка працює Кліма заправлена Резина нова Торг
Авто в рідному окрасі все працює нічого некрашене небите ремонту непотребуе ,екологія на місці.
Продам машину только пригнана из Германии Машина в отличном состоянии Полностью обслужена Звоните все расскажу
продам надійне авто.можливий обмін з моєю доплатою.
Очень присмотреть авто на свои годы! 2 владелец в Украине, все ТО пройдено. Мотор работает как часы, коробка без пенок, масло не ест, не дымит. Салон не изорван. Есть моменты по кузову (незначительная царапина на заднем бампере, пластмассе). По всем деталям по номеру
Авто в дуже гарному стані.2 ключі.Масло та фільтра мінялися своєчасно кожні 8000 тисяч пробігу.Зроблено Велике Т.О.З заміною грм,тормозних дисків та колодок,гальмівної рідини,антіфрізу,сальник коленвалу,передні речами,тяги стабілізатора передні та задні,задні амортизаториопори задніх амортизаторів,пальники відбійний.Нічого робити з машинкою не треба!Сів і поїхав!Уся детальна інформація при зустрічі або за телефоном. Тільки повна переестрастрація на нового власника.
Авто в користуванні 7років. На авто встановлені охоронна сигналізація Pandora та MultLock (блокування АКП), реєстратор (передній і задній). Акустика Alpine, 2 люки. Простий "Фордовський" двигун, 6-ступка "Aisin". Авто у відмінному стані, додаткових вкладень не потребує.
Машина покупалась в салоне в городе Днепр. Автомобиль поддерживался в отличном состоянии. Все ТО своевременны, есть подтверждающие документы. В марте 24г. была замена частей ходовой по переду. В июле – задней. Не требует ремонта! Остальное ТО по замене смазки и фильтров в июле. Дополнительно установлена ??мультимедийная система на Android. Первая регистрация, один владелец.
Пропоную на продажу стильний та надійний Land Rover Freelander 2, автомобіль, який поєднує в собі розкіш, комфорт і високу прохідність. **Основні характеристики:** - **Рік випуску:** 2010 - **Тип кузова:** Кросовер - **Потужність:** 170 - **Привід:** Повний - **Пробіг:**280000 - **Коробка передач:** Автомат - **Колір:**Темно зелений **Особливості:** - Система повного приводу забезпечує відмінну прохідність навіть у складних умовах. - Просторий та комфортний інтер'єр з високоякісними матеріалами. - Оновлена мультимедійна система з сенсорним екраном, підтримка Bluetooth, USB. - Клімат-контроль, підігрів сидінь для водія та пасажирів. - Система стабілізації та безпеки, включаючи ABS, EBD, DSC. - Рейлінги на даху, що додають естетичної привабливості та практичності. - Технічний стан автомобіля на високому рівні, не потребує жодних додаткових вкладень. **Ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний, комфортний і стильний автомобіль для міських умов і подорожей по складних трасах.** Не пропустіть шанс стати власником цього чудового авто! Зв’яжіться зі мною для детальної інформації або тест-драйву.
Автомобіль кожного дня находу . Куплений в салоні в Україні . Кого цікавить телефонуйте .
Авто ухоженное, покупалось для себя. Вложений не нуждается, кузов не крашен, без подкрасов. Коробка автомат, нареканий в работе не имеет, на 235 тыс. была замена масла, пробег родной, перед покупкой проверяли. В ДТП не было, продажа с переоформлением
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?