Авто в идеальном состоянии, только доставлена с Кореи. Масло, жидкостя, расходники заменены, пробег 100% ориг. Панорама, dvd для пассажиров, Почти максимальная комплектация. Шикарное экономичное , большое семейное авто.
Комплектація Noblesse(пам?ять сидінь,розширений дисплей,вертикальна прострочка на сидіннях,електрорегулювання передніх сидінь,вентиляція та підігрів,перфорована шкіра) Колір дуже красивий Білий Перламутр Максимально Комфортне та динамічне авто для своїх розмірів. Автомобіль в дуже хорошому стані. Бережне використання,вчасно замінювались розхідники,олива та фільтра. Клімат 3-х зонний. Задня камера + передній задній парктронік Бокові(відкриваються з п?яти різних кнопок)та задні(з 4 різних кнопок)двері електричні. Місця як переднім так і заднім пасажирам багато. Великий багажник,якщо потрібно перевести щось габаритне,сидіння складаються. Система вікривання багажника без допомоги рук.(дуже зручна функція) Діодна стрічка в салоні та підсвітка для ніг(можно убрати) Два ключа. Протиугінна система. Салон виконаний з світлої шкіри. Будь-які провірки.
**********
Авто находится в очень хорошем состоянии, полная комплектация !!! оригинальный пробег авто 300тис км , машина не бита . по всем вопросам звонить и писать в вайбер машина 2017-2018 года выпуска +**********
Продам мощное и экономное авто.
маю до продажу дуже шикарний автомобіль лимузин, для сім"ї, або подорожей. комфорт та економія в одному авто. імпортований з Південної Кореї, договір купівлі-продажу на покупця, авто не потребує жодних вкладень, має абсолютно всі функції класу лімузину.
Продається автомобіль Kia Carnival High Limousine 2017 року, максимальної комплектації. Авто після ДТП. Проблем з двигуном та коробкою передач немає. Салон у відмінному стані. Високий дах, просторий салон. Ідеальний для довгих подорожей. Надійний дизельний двигун. Є пошкодження по кузову та ричагів переднього правого колеса. Ціна вказана з урахуванням позмитнення!!
8 мест, самая максимальная комплектация ! Машина в отличном состоянии, не бита, не крашена, стекла по кругу заводские, 2 ключа, 2 комплекта резины, 2 комплекта дисков. В красивом цвете, очень динамичная, с приятным расходом дизеля. Просторный кожаный салон, есть всё для комфортных поездок: раздельный климат контроль, круиз, полный эл. пакет, эл. привод багажника и боковых дверей, подогрев и вентиляция сидения, CarPlay, камера заднего вида, навигация, датчик слепых зон, датчик света и дождя, ксенон, громкая связь, bluetooth, парктроник и тд. Автомобиль достоин внимания, технически обслужен, вложений не требует. Реальному покупателю ХОРОШИЙ торг !
(Авто знаходиться у Чорногорії) зв’язуватися за телефоном (WhatsApp, Telegramm, viber) Продам Kia Carnival 2015 2.2 Diesel – Просторий мінівен для вашого комфорту! Автомобіль у відмінному стані, доглянутий, ідеально підходить для сімейних поїздок або роботи. Просторий салон, економічний двигун та багата комплектація роблять його чудовим вибором. Характеристики авто: • Рік випуску: 2015 • Двигун: 2.2 дизель (потужний, економічний) • Коробка передач: автомат • Привід: передній • Пробіг: 200 тис. км Переваги: • Встановлений великий багажний бокс на даху – більше місця для подорожей. • Просторий салон, що легко трансформується. • Авто без додаткових вкладень – повністю готове до поїздок. Комплектація: • Клімат-контроль • Камера заднього виду + парктроніки • Мультимедійна система з якісним звуком • Круїз-контроль для зручних подорожей • Легкосплавні диски Автомобіль виглядає стильно, колір “ сірий ”. Всі ТО проводилися вчасно. Торг доречний біля капоту! Телефонуйте вже зараз, щоб оглянути авто та забронювати його для себе!
Продаж комфортного, надійного, сімейного автомобіля. Kia Carnival 2.2 CRDi, 9-місць, 2017 р.в. Комплектація Noblesse Special - Максимальна комплектація. Єдина в Україні. Авто придбано у Південної Кореї в 2021 році, компанією STR AUTO, є повна інформація історії придбання. Ідеальний стан, оригінальний пробіг, в рідній фарбі. Для поціновувачів комфорту, швидкості, подорожей. Автомобіль вартий уваги.
Комплектація Noblesse(пам?ять сидінь, розширений дисплей, вертикальна прострочка на сидіннях, електрорегулювання передніх сидінь, вентиляція та підігрів, перфорована шкіра) Колір дуже красивий Білий Перламутр Максимально Комфортне та динамічне авто для своїх розмірів. Автомобіль в дуже хорошому стані. Бережне використання, вчасно замінювались розхідники, олива та фільтра. Клімат 3-х зонний. Задня камера + передній задній парктронік Бокові(відкриваються з п?яти різних кнопок)та задні(з 4 різних кнопок)двері електричні.
ID 36400 Даний автомобіль можна оглянути завітавши у наш автосалон, який знаходиться у м. Львів по вул. Кульпарківська 222. Компанія Бос Авто пропонує такі послуги як: - Кредит ! - Лізинг ! - Оплата криптовалютою ! - Доставка авто з США, Канади, Європи ! - Перереєстрація авто на нового власника ! - Перевірка авто на СТО ! - Продаж авто в кредит та лізинг ! - Оплата криптовалютою ! - Страхування ! - Обмін на авто ! - Тест-Драйв ! Телефонуйте та наші менеджери з радістю нададуть відповідь на всі Ваші запитання. Чекаємо Вас за адресою м. Львів, вул. Кульпарківська 222 Наш графік роботи Пн-Пт – 10:00 год – 19:00 год. Суб. – 10:00 год. – 18:00 год. Нд. – 10:00 год. – 16:00 год.
Продаю власний авто, пригнаний з Кореї у 2021 році. Перший власник в Україні. Машина була куплена на пробігу 110.000км, обслуговувалася завжди на СТО, всі ТО робилися по регламенту. Вигляд, як нова. Продається с комплектом зимової гуми. На 148000 була заміна генератора, на 156 заміна гальмівних колодок, та саленблоків рульових важелів
Дуже комфортний сімейний автомобіль. У ньому є все, що потрібно для комфортабельної їзди на будь-які відстані. Технічне обслуговування кожних 9 тис. км. Машина в основному їздить за кордоном (тільки якісне та дороге паливо). Автомобіль без пошкоджень та повністю обслужений, перевірка на будь-якому СТО. Відмінна комплектація (читайте опис). Можливий торг. Пропонуйте ціну домовимось
Машина пригнана з Кореї в Україну в кінці 2022р с пробігом 249тис км,я власник по тех паспорту.2.2 дизель,6АКП,Безключовий доступ(2брелка)Навігація,два люка,кожаний салон,розетка 220В,нова літня резина R19,ксенонові фари,нове лобове скло,перетонірована,передні бокові скла в атермальні пленкі,задні стопи лед,фаркоп,електро бокові і задня ляда,2 кліми,задні нові усилені пружини,підігрів руля,підігрів/вентиляція передних сидінь,другий ряд тільки підігрів.камера заднього вида. Є потертості на задньому бампері,край водійського сидіння,трохи руля. Є незначний торг. Тільки продажа,без обмінів.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?