Продам свое авто в очень хорошем состоянии,Кондиционер работает,Печка жарит,с живым и ровным кузовом,весь в одном цвете,(отсутствует бампер задний)пороги арки днище в отличном состоянии,мотор 2.0 ванос,не дымит не тарабанит масло не жрет!коробка переключает отлично,по ходовой вопросов нету,по электрики все работает,резина все 4 зима,сел и поехал без вложений,любое оформление,Обмен с вашей доплатой • Небольшой торг на месте!!!
авто в хорошому стані мотор і коропка робить добре незначні нюанти по кузову є бо роки взяли своє без дир без гнилі є нюанси по бамперах було тео 4 тис тому в загалом стан збережиний
Автомобиль без ДТП и гнили. Родные, целые пороги. Все поддомкратники на месте. Нова летняя резина. Установлены рестайлинговые ксеноновые фары.
Продам свою BMW E34. Владею 5 лет. По авто сделано многое. Авто нужно красить.
Авто на ходу не гнила свіжа страховка є оформляється зимова гума газ 4. Косметика по бажанню
Продам не ідеальну Бмв присутні сліди експлуатації авто не нове,присутні дефекти по лкп авто фарбоване +-5 років тому. В моїй власності 2.5 роки. Не гнила!!!донкратится без проблем. В реставрацію авто вкладено за час володіння 6000$. Як кажуть спеціалісти для бмв такого віку авто в достойному стані,як на мене то завжди є над чим попрацювати. А тепер пояснюю чому так дорого! Ремонт всієї ходової -2500$ Реставрація рейки - 150$ Реставрація ваносів+ заміна сальників клапанів -300$ Новий бензонасос -150$ Клапан квкг -100$ Свічки ірідій+ 6 котушок -300 Нові тормозні магістралі Новий комплект щеплення- 350$ Масло лікві молі з молібденом+ всі фільтра -150$ Клапан пічки -100$ Передні фари +лед лампи -400$ Музика -+900$ можна влаштовувати дискотеку. І ще багато чого по дрібницях все записано можна почитати. Частково переодягнена в рест. Машина перепрошита під шніцер прошивку їде бодро на рівні з 2.5 АКПП На даний момент із вкладень потрібно замінити 1 передній важіль "дякую автодору" вкладень +- 300$ до ідеалу і мінімум рік тут можна ні за що не думати Кому дорого будьласка не турбуйте, купляйте гнилий корч за 3$ і мучайтесь як це робив я. З реальним покупцем трохи поторгуємось Продаж в зв'язку з весіннім загостренням хочу Е60, продам добре не продам теж добре. Розказати є багато чого кому цікаво приїзжайте дивіться розкажу покажу всім гарного дня. На халяву не буде
Машинка в хорошем состоянии, вложений не требует, переоформление.
Продам е34 мотор м50б20 газ бензин кпп механика по двигателю и кпп нареканий нет ходовая сбита. Резина новая зимняя, на фото авто на r17 дисках, сейчас на авто такие же, только r16, звоните договоримся.
Продам свою улюблену машину BMW E34. Мотор m50b20 non vanos газ/бензин, 402 bosh, на безлямбдовом чіпі, замінені всі датчики (включаючи ДМРВ), шланги, стоять іридієві свічки, зелені форсунки від 2.5, бензонасос підвищеної продуктивності, нова віскомуфта, термостат і акумулятор (на гарантії рік), стоїть доп.розпірка передніх стаканів, проводилась заміна масел і фільтрів менше тис.км у всіх вузлах. Відреставрована трапеція дворників. Була замінена коробка на ZF310. короткохідна куліса, нова еластична муфта, відреставровані півосі та передні супорти, 4 нові амортизатори по колу з опорами, нові передні пружини. Переодягнена зовні повністю в рестайлінг. По кузову переварювалися пороги та арки у 2020 році і частково підлога. Нещодавно пофарбовано задній бампер, притонировані стопи, встановлено бленду, передні фари перероблялися під hella black, у ближньому світлі лед, так само зроблено американ лук. Свіже тонування передньої півсфери. Перешито 4 стійки та задню полицю (стеля провисла) Салон шкіра, передні сидіння електро (в чохлах), кільця в приладній панелі, антихром молдингів салону, заменены уплотнители дверей 4шт. хорошая музика. Зроблено центральний замок з ключа. Свіжа страховка. Диски r15 на добрій зимовій гумі. Прямоточний вихлоп, погляди збирає кожного. По кузову присутні іржаві плями на задній правій арці, по низу дверей і капоту. Машина в сім'ї майже 7 років, щодня на ходу, постійно допрацьовується різними ніштяками. Розумний торг біля капота!
Продам авто В связи с переездом Срочно Есть торговля. Есть моменты
Газ 4 покоління не вписаний . Потрібно варити проги . Є нові порори + крила . Новий передній бампер , передня ходова нова , замінені всі тормозні диски + колодки , свіже поміняне масло фільтра і тд. Мошина працює добре оберти не пригають , всі деталі по телефону )
Двигун 2.0, без турбіни, живий, мастило не витікає, ходова зроблена, у комплекті літня гума на дисках.
Авто в хорошем состоянии. По технике все отлично сел поехал. Мотор м50б20 без ванос. Полное переоформление.
Продаю легендарну BMW E34 — авто для тих, хто цінує справжню якість, комфорт і німецьку надійність. Машина в хорошому технічному стані, щодня на ходу, не “труп”, а жива, доглянута класика. Кузов рівний, без серйозних ДТП, має нюанси пороги поварені Двигун працює рівно, не димить, запускається з півоберта особливо в сильні морози пройшла перевірку аж бігом. працює як на бензині так і на газу без нарікань. Коробка перемикається чітко Салон не вбитий має трохи нюансів Тонування, гарні диски, вигляд має ? Документи в порядку, переоформлення без проблем. Авто привертає увагу, виглядає солідно та дорого навіть сьогодні. Ідеальний варіант як для щоденної їзди, так і як проєкт під реставрацію або “олдскул”-стиль.
Продам BMW 520і в кузове е39! На полном ходу! Требует косметики по кузову! Установлен новый передний м-бампер из ABS пластика под покраску! Продажа с переоформлением на нового владельца! Цена 3200
Авто на полном ходу сел и поехал.
Дно добре є газ торг на каву обмін 3000
Авто в хорошому стані, всі деталі по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?