Гібридний Acura MDX Sport-Hybrid - SUV преміум класу - вінець творіння інженерів Honda у ТОП комплектації Advance! Ціна нового авто в США ~$62K! MDX Sport-Hybrid - це співвідношення надійності, динаміки, економічності та преміальності! Конкурентів за таки гроші немає! На жаль в новому поколінні гібрида не буде( Витрата бензину - 8- 9,5л! Встановлено ГБО 4, ціна 900 EUR, витрата газу до 12л - еквівалент 6-7л бензину))) Потужність 321 к.с + момент 391 Нм = 6.5 сек. до 100 км/г - а це динаміка німецьких авто (Q7), але японська надійність та в рази менша вартість володіння авто! Забудьте про масложер та задіри! Гібридна система = 3.0 V6 двигун + Li-ion 1,3kWh батарея + ТРИ електродвигуна (47+36+36л.с.) для збільшення потужності та крутного моменту, а економія на другому місті! 7 ступеневий РОБОТ з ДВОМА зчепленнями як у суперкара Acura NSX! Перевагою MDX є відсутність "тупого" варіатора (CVT)! Lexus RX 450h, має 313к.с та 7,9с до 100км, а ціна... Toyota - взагалі не конкурент! Найкрасивіший та рідкісний колір салону! Камера 360 Підігрів лобового скла та керма Підігрів ВСІХ сидінь+вентиляція передніх сидінь Протитуманки ELS STUDIO Premium Audio Apple CarPlay+Android Auto Капітанські крісла Адаптивна підвіска - в Comfort м`який як Prado, в Sport - спорткар! 3 ряди сидінь Парктроніки круг Адаптивний круїз + утримання смуги Автомат. дальнє світло Датчик мертвих зон Датчик дощу+світла Дистанц.запуск двигуна Фаркоп 600$ Локалізація - літри, км, °C, bar - 300$ Шкала КМ! - 300$ Килими Weathertech - 230$ Жовті повороти 2 ключа 2 комплекти гуми 1200$ Новий 12в АКБ Захист двигуна В авто нічого не тягнули, була заміна навісного - крила, двері, лобового скла, фари та по ходовій. Заміна торпедо, стелі, безпеки (руль+штора) - все б/у не стріляне! Авто робив для себе, це вже мій 3-й MDX Hybrid, але обставини... Обслуговувався виключно на офіційних СТО, там робив заміну мастила в АКП та задньому редукторі. 11.04.25 зробив ТО - ходову в ідеал та розвал.
Идеальный стан /// Не бит Не крашен /// Обслужена /// Витрата палива 8-9 лит бензинуна 100 км Потужность321 к.с крутній момент 391 Hm"6.5сек Гібридна система 3.0 V6+Li-ion 1.3kWh Батарея+3 електродвигуна(47+36+36 к.с) Коробка 7-ступенчастий з двомя зчепленнями
Дуже економічне,надійне і комфортне авто Гібрид зі звичайним перевіреним роками двигуном на який додатково для економії встановили ГБО. По авто на сьогоднішній день ніяких недоліків. Щойно пройшло сервісне обслуговування з регулюванням клапанів. Сама максимальна комплектація із можливих. Камери 360 Преміум акустика Дистронік Автопілот Парктронік Омивач фар Датчик тиску шин Датчик світла Датчик дождь Автоматичне перемикання дальній/ближній Чотирьох зональний клімат-контроль Підігрів пер сидінь і задніх Підігрів керма Пам?ять сидінь Розетка Шторки в задніх дверях DVD програвач для задніх пасажирів Безключовий доступ Старт-стоп Третій ряд сидінь Електропровід сидінь Електропровід багажника Вибір режиму рухів Датчики мертвих зон Асистент утримання в полосі Підігрів лобового Датчик попередження зіткнень Проекція Електро складання зеркал Люк Підігрів зеркал Електро регулювання керма І ще багато комфортних і приємних опцій
Продм своє авто. Приганяв із США з мінімальними пошкодженнями. Гібрид у якому 330 л.с. і 9-10 літрів витрати по місту.
До вашої уваги Acura MDX TypeS вінець творіння інженерів хонда/акура ! Їде рулюється, регулюється і налаштовується, аби було натхнення то все крутити, так як авто на пневмопідвісці, і різниця в режимах колосальна! Без перебільшення новий та свіжий салон, як ковток натхненя) чорний потолок, шикарні сидіння, найзручніші з усіх комплектацій Тормоза , це як окремий вид мистецтва... Зовнішній видгляд все як треба, чорна на чорному, і з красною строчкою! Перший продаж в цьому році!
Acura MDX Sport Hybrid Technology Package. Технологічна, сучасна, дуже комфорта люксова автівка. Дуже професійно відремонтований авто з оригінальних запчастин. Маю фото ремонту. Машина готувалась для себе ще до війни, але... Пробіг 28515 miles, наразі авто можно переглянути в Одесі. На авто встановелено нову гуму Bridgestone Alenza, 255/50r 20 Можливий обмін на нерухомість. Будьласка пишіть або телефонуйте у вайбер / WhatsApp/ Telegram. Якщо вам подобається авто, але ви маєте деякі сумніви, ви маєте можливість побачити її самі, проїхати, до того ще краще почитати американську статистику, бо авто дуже надійне, дуже гарно їде і має багато опцій на ці гроші. (Для інформаціі, вона дуже підходить до встановлення газу. дуже простий і надійний двигун.) Я не маю можливості наразі залишити її собі, але залюбки б залишив. Можливий розрахунок в USDT або інша крипта. Бажаю успіхів в пошуку гарного авто.
Автомобіль в ідеальному стані, не потребує жодних вкладень. Всі розхідник замінено. В гарній комплектації, утримання в смузі, мульти кермо, датчик світла та дощу, шторки на задніх вікнах, підігріви передніх та задніх ,пам’ять сидінь та багато іншого.
ACURA MDX SPORT HYBRID с 7 ступенчатой ??роботезированной АКП с двумя сцеплениями и динамикой 6.5 сек. до 100 км/ч. установлено ГБО 4 поколения. документы на ГБО налицо. расход топлива на 100 км: - 8-9 литров бензина – 10-11 литров газа, что в деньгах эквивалент 6 литров бензина. мощность гибридной установки – 321 л.с. авто с пробегом 23 000 миль выкуплено на аукционе в декабре 2021 года для себя. комплектация: Адаптивная подвеска – изменяет жесткость во время движения подогрев передних сидений 3х зонный климат-контроль 3 ряда сидений люк передние и задние парктроники адаптивный круиз и содержание в полосе автоматический дальний свет датчик мертвых зон подсветка зоны посадки датчик дождя+света предупреждение о движении сзади автоматическое складирование зеркал Apple CarPlay/Android Auto дистанционный запуск двигателя из ключа тонировка главной особенностью авто является гибридная силовая установка с 3х литровым ДВС и тремя электродвигателями. этот автомобиль прекрасно держит дорогу и входит в повороты. возможен обмен на авто дешевле или электро авто.
ІДЕАЛЬНИЙ СТАН АВТО! ВСЯ СЕРВІСНА ІСТОРІЯ!
Терміново!!! Пропоную авто в дуже гарному стані , повністю обслужене , вкладень не потребує , перевірка на любому СТО . Приїхала з Америки з мінімальними пошкодженнями , які якісно усунені . Продає власник . Авто можна придбати за акційними умовами в кредит та лізинг з першим внеском від 10 % терміном до 7 років . НА ОБМІН ЦІНА ВИЩА. АВТО ВЖЕ НА УКРАЇНСЬКІЙ РЕЄСТРАЦІЇ!!! Гібридний, люксовий, дуже динамічний, драйвовий, та при цьому - економічний ACURA MDX SPORT HYBRID - з 7 ступеневою РОБОТИЗОВАНОЮ АКП з двомя зчепленнями та динамікою 6.5 сек. до 100 км/год! Це найтехнологічніший гібрид! Витрати пального на 100км: 8-9л бензину !Потужність гібридної установки - 321 к.с., крутний момент - 391 Нм.!Комплектація: ELS STUDIO Premium Audio Адаптивна підвіска - змінює жорсткість під час руху Підігрів передніх сидінь +зони двірників 3-х зонний клімат-контроль 3 ряди сидінь Люк Парктроніки перед/зад Адаптивний круїз контроль + утримання смуги Автоматичне дальнє світло Датчик мертвих зон Підсвічування зони посадки Датчик дощу+світла Попередження про рух позаду Автоматичне складування дзеркал Apple CarPlay та AndroidAuto Дистанц.запуск двигуна з ключа Головною особливістю Sport Hybrid є гібридна силова установка, з 3-літровим ДВС і ТРЬОМА електродвигунами, два з яких встановлені на задній осі, а один - в АКП з двома зчепленнями (як у суперкара Acura NSX). Цей авто чудово тримає дорогу та входить у повороти! Великий асортимент автомобілів у наявності на площадці, а також під замовлення з США, Канади та Європи. Працюєм без посередників. За деталями звертайтеся за телефоном.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?