Газель 2705. Грузовой фургон. Пробег родной 95 тыс.км. 2007 год выпуска. Двигатель инжектор 405 16 клапанный. Установлено гбо пропан 4 поколение. Очень приятный расход топлива. До 15 л газа по городу. Едет очень бодро. Обслуживалась всегда вовремя. Кузов не гнилой не ржавый не варенный и не порванный. Все двери закрываются. Все замки работают. Практически весь кузов в заводском окрасе. Рама целая без трещин и сварки. Максимально что грузилось 300-400 кг. Рессоры все родные без всяких усилений. В ходу очень мягкая и тихая. Машина все время в одних руках. Работают абсолютно все. Технически обслужена вся. Полностью готова к работе.
Продаємо нашу машинку Повністю справна сів і поїхав Газ бензин Зроблений капітальний ремонт двигуна Люк Двері оброблені всередині 2007 грудень випуск. Переоформлення. Знаходиться в Березані
Авто в дуже гарному технічному стані! Технічно без жодного зауваження! Всі функції працюють! Дуже гарна гума! Без дірок! Встановлено ГБО! Документи в повному порядку! Можливий обмін на ваше авто! Телефонуйте!
Автомобиль в хорошем техническом состоянии. Газ вписан. Хорошо едет как на газу, так и на бензине. Технический осмотр грузовиков пройден. Автомобиль продается от юридического лица. Автомобиль использовался редко. Использовали только для доставки оборудования во время командировок по Украине 1-2 раза в месяц. Заменено масло и пройдено ТО перед продажей. рама целая, кузов не гнилой, по кузову "рыжики". Резина в отличном состоянии. Продажа с полным переоформлением.
Машина на повному ходу, в гарному стані, сів поїхав, ближнє світло ксенон, протитуманні лед фари, передні електросклопідйомники, запасне повнорозмірне колесо, замінені всі розхідники, бензин + газ (метан 4 балони), єдиний власник, переоформлення було на іншого члена родини, гарний стан, за машиною постійно слідкували, була капіталка двигуна, та коробки 30 т, км тому, продаж з причини покупки нового автомобілю, постійне гаражне зберігання, всі інші питання по телефону.
Газель 2705, 2005 р.в. В гарному стані, доглянута. Двигун 406 ЗМЗ бензин, 2,3 л. Нові гальмівні диски, барабани і колодки. Не гнила, в рідній фарбі. Нова літня гума Ласса. Гаражне зберігання. Колір фіолетовий. Встановлена автономка. Торг біля авто.
Продам ГАЗ 2705 в гарному стані, авто повністю оброблено,також по колу оброблено антигравійним засобом. В даному авто, замінено: амортизатори,сайленблоки, тормозні колодки, диски,ремені, свічки,акумулятор,всі патрубки, мастила та рідини. Авто без іржі, стоїть ГБО вписано у технічний паспорт. Авто будете задоволені.Продаж з повним переоформленням. Торг доречний.
Продам газель **********Олексій
Продам газель на ходу, буда, газ/бензин вписан в тех паспорт требует косметического ремонта детали по телефону торг у машины
Газель у хорошому робочому стані, один господар, купувалася нова, в дтп не була, не фарбувалося все рідне, були локальні підкраси, з нової всередині оброблена пушсалом (по кузову вся жива), робились пороги і підножки водія та пасажира, ставиться ряд сидінь (4 місця), стоїть нормальна гума, газ пропан-бутан вписаний в техпаспорт балон на 80 літрів. Можливий торг.
Продам свою Газель: - бензин/газ, обслуговування не потребує. Все справно та працює, завжди вчасно все змінювалося. Готовий до будь-яких перевірок на будь-якому СТО. Продається лише з переоформлення. Звертатися ********** Анатолій. Ціна вказана без торгу.
Продам своє авто. Авто у технічно справному стані. Перша реєстрація у 2011 році. Я третій власник. Ґідропідсилювач керма, новий радіатор, нові задні ресори, нова задня гума. Авто у мене з 2019 року.
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?