ADR Хорошее техническое состояние. Продажа автомобилей осуществляется от юридического лица, налоги платить не нужно. Хума 40% Экология работает. Все документы для выезда за границу - присутствуют. Номер рамы в хорошем состоянии.
Їздив під бензовозом. Повний заводський АДР. Перевантажень не бачив. 25 тис. км. тому було замінено щеплення і зроблені форсунки з плд секціями. Питань по ньому немає. Торг біля капоту! Деталі за номеромлексій.
Продам DAF XF105 410 , який виконує тільки міжнародні рейси, повністю обслужений в хорошому робочому стані. Можливий продаж з причіпом Krone 2012р. - Два бака - Хороша резина - Gps навігація
? Продам зерновоз DAF Euro 5 ? Тип: Самоскид / Зерновоз Оформлений як контейнеровоз ? Стан: Вживаний, у відмінному технічному стані ? Напівпричіп: 65 м? ? Двигун: Euro 5 ? Обслугований, вкладень не потребує ? З усіх питань — телефонуйте або пишіть у приватні повідомлення. Viber,What’s App,Telegram
Авто в рейсовому стані. Нова гідравліка 05/2024 р. Шини 80-90 % , практично нові. Масло не бере. Все працює , готова до роботи. Можна з напівпричіпом зерновоз-самоскид 54 куба , рама 2005 р. самоскид 2024 р. Ціна сцепки 24000. Тягач без гiдравлiки 9200. Продається в звязку з закриттям.
Авто в рейсовом состоянии. Ошибки отсутствуют. Автомобиль был приобретен за границей для собственных нужд. Тягач в хорошем визуальном и техническом состоянии, Мотор ATE, Гидравлика Edbro (Двухсторонняя) кондиционер. Авто Обслужено, хорошая комплектация, большое количество настроек сиденья водителя для удобства, автономка, две спалки, ретардер, и т.д.
Продам DAF XF 105 с международных перевозок, тягач технически исправен вложений не требует, все работает отлично, резина перед данлоп 90 процентов ведущая китай 50 процентов, ходовая перебрана, тягач готов к работе! Возможна продажа в комплекте с полуприцепом рефрижератором Schmitz 2007 года 8000 моточасов!
продаётся Daf XF 150 обем 13 литров голова з прицепом рефрежератор SCHMITZ- ANH?********** ALTENBERGE ціна вказана за комплект гума залишок 70% на причепі і на голові масло на бере машина в рейсовомустані комплект 35 000
Свіжопригнаний з Нідерландів! Оригінальний пробіг! Без пробігу по Україні! В хорошому робочому стані! Нова Турбіна; Нове щеплення Два спальника; Стояночний кондиціонер; Автономка; Холодильник; Резина 60-70% залишок; Додаткові питання по телефону!
Продається комплект (зерновоз). 1. Авто DAF 105. Останній ремонт було здійснено у вересні цього року. Повна заміна зчеплення в зборі, заміна маховика, заміна вінець, заміна компресора, 4 нові подушки, проведено повне ТО із заміною олії в коробці, редукторі, моторі. Заміна стартера, сальника (хвостовика) Холодильник, автономка, кондиціонер все в робочому стані 2. Напівпричіп. STAS, 1998. 55 кубів, повністю алюмінієвий, повністю обслужений. Комплект повністю в рейсовому стані і готовий до роботи!
ДАФ в ідеальному стані! Гума по кругу 85%, гідравліка 2024р., продається з причепом.. Вся інформація за телефоном. Причеп: KOGEL SN 24 2005р., осі - САФ Інтракс, пачка 2023р., стан - ІДЕАЛЬНИЙ! Тент новий, нова гума, загальна вага 6400кг, об'єм 60м3, ціна - 17500$. Торг біля авто та причіпу.
Продається надійний тягач DAF XF 105 2012 року випуску у гарному технічному стані, у комплекті з причепом. - Дизельний двигун 12,9 л; - Коробка передач: автомат; - Комфортна кабіна з спальним місцем і всіма необхідними опціями для зручної роботи; - Реальний пробіг; Причіп Bodex 2008 року у хорошому стані. - Об'єм: 62 куб. м; - Пачка: аліміній; - Рама: залізо; - Осі: саф; - Клапан, двері, лючок; Телефонуйте для детальної інформації та огляду: +**********, +**********
Вашій увазі 2 авто Daf xf 105.460, по роках у чудовому стані, повністю технічно справні. Гума залишок 60%, поміняно TURBO, зчеплення, ремонт двигуна, нові акб. Також в продажу 2 напів причипа schmitz s01з повністью новою борт-шторою. ЗВОНІТЬ !!!!!!!
Автомобіль і рефрижератор доглянуті і готові до роботи. Продаж комплектом + Реф 8000 4 колеса на причіп- 80% Середня ось -90% Ведучка -70% Рульова 50-60% Холодильник, кондиціонер і автономка працюють. По електриці все норм, світло гарне,чохли сидіння нові. Заміна: насос підйому кабіни,помпи,віскомуфти з вентилятором, компресора, рульового валу,датчика АБС, амортизатори підвіски кабіни і т.д. Є камери переднього і заднього виду з монітором.
XF 105.460 ATE ADR, імпортований з Європи, без експлуатації в Україні. Холодильник, автономний обігрівач, можливість перевезення небезпечних вантажів всіх типів. Стан Після повного капітального ремонту, кабіни ходової, можливо ремонт вашого автомобіля причипа тощо,,,Вирішимо вашу проблему яка іншим не під силу********** CTO Van Trans Service...
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?