Авто не бите без ДТП пробіг не кручений є сервісна книжка з Германії ні один болт по кузову не крутився не знімався всі защитки і пластик на місці !!! Красилось дві праві дверки до 180мікрон , технічно ніяких нарікань !!!! Сів поїхав , замінено комплект цепу ГРМ з усіма новими сальниками і болтами на кришці навіть , свічки нові , рідини у всіх вузлах свіжі заміни не потребують ! Новий АКБ ще на гарантії , машина не затерта не прокурена , два комплекта гуми , два ключа , переоформлення як удобно !
Продам бмв е90 в гарному стані пробіг рідний • Авто куплене в офіційного дилера не биток не бляха, стан мотора та коробки ідеальний кузов не битий по скилету не варена е незначні нюанси по лакокрасочним покриттю поліз лак на багажнику та на двері ! Коробка не стикається не бьє! Торг як завжди дорожче!
авто повністю обслужено,все мінялось вчасно ,цепи ,роліки,прокладки, зчеплення,амортизатори,подушки поміняні,рейка реставрована,тормоза нові,двигун не тече зовсім ,сальники поміняні разом із квкг,масла не бере,три ключі,два комплекти резини ,одна на штампах з рідними ковпаками,капіталовкладень не потребує,сів поїхав !аргументований тор присутній!Майданчики не турбуйте і автобізнесмени також,дякую!
Офіційна BMW e90 318 бензин ( без газу ) Дооснащення : - спорт руль - круїз - диски 194 стиль - різноширокі шини Michelin pilot cup / pilot cup2 - пружини eibach sport line - передні амортизатори koni str. - задні ліхтарі black line ( оригінал ) Планове то кожні 10 тис. Розхід масла є , але не доливаю від заміни до заміни ( на 160т.км пробігу замінені сальник клапанів ) В комплекті оригінальні килимки зима/ літо , зимова гума Dunlop Потрібно освіжити бампер передній і замінити лобове ( тріщина ) Торг
Стан нового авто Приганяв для себе Обслужений до мілочей Гаражне зберігання Все працює Нічого робити не потрібно сів поїхав!!!!
В продаже тройка е90 в отличном состоянии, пробег родной, переделана задняя выхлопная труба, оригинальные диски BBS, если интересует автомобиль, звоните.
Продам власний авто в гарному як візуально так і в технічному стані. Повністю в рідному окрасі. По машині робити нічого робити не потрібно сів і поїхав. Газ ніколи не стояв. Більше інформації по телефону.
Торгу НЕ БУДЕ! Відеооглядгляд скину у телеграм/вайбер :) Продаю BMW E90 318i 2005 року. Другий власник в Україні. Авто не потребує вкладень, вчасно обслуговувалось, зберігалось в гаражі. Зроблена ходова (стійки, сайлентблоки, наконечники рульової), замінені усі рідини, замінена клапанна кришка, встановлено head unit з бездротовим carplay/android auto. Разом з авто віддаю: * Комплект коліс з зимовими шинами * Оригінальну магнітолу * Камеру заднього виду (сумісна з head unit) Автомобілем користувались обережно боком не валили, на стовпи не намотувались) Є кілька подряпин/сколів по кузову
Бмв е46 туринг 2.0 бензин 105kw Авто в ухоженном состоянии ходовая сделана мотор масла не берет, поменяны сальники клапанов, обслуженный, хорошая лед оптика, клима, подогрев, подогрев зеркал, датчик дождя, света, круиз, работает каждая кнопка сел и поехал
Авто на повному ходу,є недоліки по кузову Стан салону 8/10 Техніка 8/10 ТЕО було тисячі 3-4 назад Також мінялися свічки разом з ТЕО Також розгляну авто до обміну в обидві сторони Інші питання по телефону
Внимание! Вы используете режим
Отключите режим приватного доступа, чтоб воспользоваться поиском б/у авто.
Как отключить?