7 відгуків про Volkswagen Jetta 2017 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
8 л / 100 км
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль! Легкий и удобный в управлении. Быстро набирает скорость. Имеет отличный внешний вид!
Ирина31 березня 2021

80 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Сучасний дизайн і зовнішній і внутрішній вигляд автомобіля.Вмістимий багажник .Комфортна їзда. Швидка і легка в керуванні.Досить економна машина , не дорога в обслуговуванні! Надійна і практична.
Данило28 лютого 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, простір салону
  • 5 Ціна
Отличный семейный недорогой в обслуживании автомобиль. Хорошая управляемость, экономичный по расходу топлива, неприхотливый в обслуживании. Приятный в поездках на длительные расстояния, удобные сиденья, вместительный багажник для машины такого класса. Нормальная динамика, хороший дизайн авто. Не дорогой в обслуживании. Из минусов могу назвать невысокий клиренс. Хорошее авто для наших дорог, прослужит долго при правильном использовании и своевременном обслуживании. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ!
Эдуард Юрьевич Попов01 лютого 2021

7 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль! Очень резвый, легкий в управлении! Помимо этого имеет отличный внешний вид, что думаю, не мало важно! Просторный, большой багажник. Достаточно не прихотлив в обслуживании, при покупке сделали ТО, никаких недостатков и поломок не выявили!
Ирина15 вересня 2020

50 тис.км
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль , шустрый и при этом с маленьким расходом. В обслуживании доступный
Александр 04 серпня 2020

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
шумоізоляція
  • 5 Ціна
У мене була Jetta SE 2017 року, 1.4 TSI, автомат. Машинка супер за свої гроші. Багато чого корисного є в авто, дуже порадував сенсорний моніторчик з багатьма функціями, мертві зони, люк, і динаміка авто, великий багажник. Не сподобалась шумоізоляція авто і те, що в джетті 17 року ще звичайний кондиціонер в комплектації SE. На сервіси не їздив, оскільки авто мало 30 тис.км пробігу і все ще було оригінальне. Один раз поміняв масло і фільтра і все.
Орест Андрійович07 липня 2020

Перший власник 33 тис.км 7.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Машина пушка! Едет бодро. Ничего не ест. что писать не знаю
Юрий28 січня 2020

Відгуки про Фольксваген Джетта по рокам