3 відгука про Toyota Land Cruiser Prado 150 2018 року

4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
Кращої,надійнішої, і не вбиваєма, машини не було,нема, і набуде вона найкраща у всьому.
Влад03 грудня 2021
Дивитись ще 20 відгуків про Toyota Land Cruiser Prado 150 →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування
Перший власник 55 тис.км 18 л / 100 км Сім'я
4.0 Добре
  • 4 Керування
  • 4 Надійність
  • 4 Ціна
Езжу на разных Прадо с 2007 года .Сейчас Прадо 2018 года 2.7 газ /бензин, в основном город , летом за город на дачу... Был Прадо 120 4.0 литровый и 2.7 литровый , поэтому как владелец со стажем заявляю , что расход газа не может быть 14 литров и уж тем более 12 литров...Расход 18- 20 литров , может быть и больше...Спасибо..
Сергей05 січня 2021
Дивитись ще 20 відгуків про Toyota Land Cruiser Prado 150 →

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція
Перший власник Сім'я
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Авто куплено в автосалоне, Гбо устанавливали там же с гарантии не сняли, очень комфортное авто, расход газа в городе 14, трасса 12, в городе мощности достаточно по трассе после 130 автомобиль вялый, очень яркий свет светодиодных фар, на дороге впечатление очень массивного и устойчивого автомобиля, легкий в управлении. Расходы на ТО и др минимальные. Мойка и заправка. Всем рекомендую.
Алексей16 вересня 2020

Відгуки про Тойота Ленд Крузер Прадо 150 по рокам