12 відгуків про Tesla Model 3

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, простір салону
178 тис.км Сім'я
  • 5 Ціна
Придбав Tesla Model 3 в 2023 році в США цілою по кузову та безпеці. Пошкодження були лише по ходовій/підвісці. Сам замінив пару ричагів, стійки стабілізатора, ступічні підшипники. Авто стало значно нижче ринку, враховуючи що на ринку по аналогічних цінах продають одні "битки" відновлені з Китайських запчастин, основною проблемою яких є ржавіння через 1-1,5 року. За 150тис пробігу батарея має ідеальний стан, пробіг відповідає паспортним даним. Авто дуже добре керується, значно економить кошти в моєму випадку коли воно стало мені нижче ринка. Серед мінусів - низькуватий кліренс, але у мене особисто проблем не було. Для тих хто хоче придбати собі таке авто після ремонту в наших СТО будьте особливо уважні при огляді авто. Наші СТО, в більшості випадків так ремонтують авто, що Ви потім будете говорити що Tesla - гівно. Але це проблема саме наших СТО...
Дмитро28 лютого

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
дорожній просвіт, ціна, шумоізоляція
16 тис.км Сім'я
  • 4 Ціна
Авто взяв з сильним ударом , але все відновили оригіналом за місяць. 2022 рік Перфоменс, реального запасу ходу при швидкості 150-180 та температурі повітря -8 вистачає десь на 250 кілометрів . Рекомендую брати авто тільки на повному приводі , зимою навіть на літній гумі заїдете всюди ! Низька , але проставки вирішив не ставити , навіть по поганим дорогам при обережному маневруванні можливо не чорзатись. Реалізувати повністю потенціал авто в зимку не реально - просто не чипляється! Світло гарне , багажник великий . Мінус, як для мене, це 20 колеса на 235 профілі , точно не для наших доріг , в ідеалі 18 на вищому профілі - взяв собі комплект китайських на зиму. Музика гарна , салон білий дуже яскраво виглядає .
Артур Викторович Гонсалис29 січня

18 тис.км Подорожі
  • 5 Ціна
Купив данне авто 3 місяці тому, але вже наїздив 7000 км, тож спробую описати відчуття. Мій режим 70% трасса і 30% місто. На другий день поїхав на дальняк в 480 км. Виїзжав з Києва на повному заряді в гаражі, авто показувало 558км, доїхав у місце призначення на одному заряді в інший гараж, проїхав 470км, і ще залишилось 50км заряду. Швидкість по трасі 100-110, інколи на обгонах 150км/г. На вулиці було 19°. Заряжаюсь в гаражі від звичайної розетки на 16а, показуэ 20км/г зарядка, тож за 10 годин заряджає на 200км. Авто дуже добре керується і стоїть на трасі, прискорення це шось з чимось. Автопілот бачить навідь погану розмітку. Місця в салоні дійсно багато. З 2ма багажними відділеннями проблеми з перевозками також не буде. Їздив до цього тільки на кросоверах, переймався за кліренс, але поки проїзжав усюди, і на гаражах по ґрунтовці і ямам і по сільській дорозі, і бо горам в буковелі, але повільно і без фанатізму. Прискорення 4с, заміряно, 99.9% авто залишаються позаду. По станціям зарядки на великих трасах проблем немає взагалі, і по швидкості також, можно від 20% до 80% зарядити за 18хв / десь на 250км. На данный момент вартість швидкісних від 13 до 15 грн за кіловат. Тобто по трасі 15*14 = 210 грн за 100км, якщо у вас немає де зарядитись і це швидкісні, можна ставити на повільні 7кв, там десь 9грн ціна. По місту у мене 14кв/г і зарядка на гаражах 2.68грн, тож 14*2.68=37.5 грн на 100км. Ніякі дизиля та газ і поруч не стоять. До цього був нісан рог на газу, по трасі було 13л газу на ціну в 26.5 грн за газ = 345грн, зараз газ 34грн, і ауді q5 2020 року бензин по трасі 8.5л на бензині 58 грн = 495 грн. Коли похолодало, при температурі -3 по трасі зі швидкістю 110км/г витрата десь 18-19кв/100. Дуже зручно що з додатку можна розігріти чи охолодити авто перед тим як прийти до нього, тож завжди сідаєш в комфортне авто. Із дальняків їздив Київ-Одеса, Київ-Львів-Буковель-Київ. Поїздка в буковель вийшла за 1700 км = 2700грн. Так як заряжавчя безкоштовно в готелях у Львові та буковелю. Якщо не користуватись авто то воно сідає десь на 4км/1% за добу. Тож вирішуйте для себе самі.
Михайло16 жовтня 2023

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
Перший власник 58 тис.км Подорожі
  • 5 Ціна
Добрий день шановні електроводії. Брав биту з США . Сам ремонтував - бо нікому не довіряв - бюджет вийшов 35+ за 18 рік Лонг ренж задній привід. Машина дійсно краще оптимізована ніж модел С. Розхід реальний спокійний склав 12-14 кВт/100км літом і 17-22квт/100км взимку. В довгих поїздках зимою дуже економна - тому що нагрів салон і поїхав. На короткі поїздки з постійним прогрівом салону з мінусових температур по місту проїжав на 1 заряді 250 км/75квт. В літку і міжсезоння 400+ км. Від себе хочу сказати що найбільш ремонтопригодне авто ніж 2021р.в. тому що в 2018 автомобіль стальний каркас має а не алюмінієве лиття. Задній привід жодного разу не підвів!! Взимку. В повному приводі необхідністю для себе не бачу, хіба що різниця в прискоренні - що для дальнобійного авто не актуально. Встановив застосунок на телефон і мав ВСЮ інформацію про авто у себе на телефоні.
Vladimir 30 квітня 2023

3.8 Добре
дизайн кузова, динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, гальма, ціна, шумоізоляція
87 тис.км Сім'я
3.8 Добре
  • 2 Ціна
Дешева в ремонті, надійна машина але занадто маленький кліренс. Не сподобалось що в машині за 40.000$ немає приводу багажника. Незручна загрузка в багажник- ліфтбек значно практичніший. Запас ходу літом 400-450, зимою 300-350 км
Денис26 січня 2023

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
якість збірки, ціна, шумоізоляція
24 тис.км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Приобрёл данный электромобиль, в качестве второго ну и ради любопытства ... Теперь уже не представляю, как можно без этой TESLA. Пересаживаясь с автомобиля на электромобиль, сразу начинаешь чувствовать разницу в самой философии вождения. Она огромна. Но TESLA, возводить эту философию, в разряд абсолютно. Владея этим электрокаром, начинаешь понимать, куда движется прогресс и что нас ждёт в ближайшем будущем. Всем кто интересуется электричками и имеет возможность, настоятельно рекомендую стать владельцем данного, без иронии, девайса - точно не пожалеете. На мой взгляд, это самый лучший электромобиль на планете...
Виктор01 січня 2022

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
39 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Купил на аукционе с целой безопасностью. За 1 год прокатал 10000км. Развал - схождение через год отличный, +~0.5%. Расход средний 190 вт/км, потрачено энергии 1900 кВт, что составляет в среднем 35 коп/км. Автопилот незаменим на долгие поездки - можно расслабиться за рулем, что вместе с контролем полос движения обезопасит вас если задремать за рулем. Также очень удобно продвигаться в пробке - просто установив автопилот авто двигается за впереди следующей машиной. Отдельно хочется подчеркнуть, что разгон данной машины за 3,5 с даёт эффект американских горок, но нужно быть опытным водителем, чтобы не попасть на аварию.
Игорь07 грудня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
20 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Самый удачный автомобиль из линейки Тесла. Потрясающая динамика разгона, управляемость, внешний вид который привлекает внимание намного больше, чем немцы и японцы. Модел 3 провоцирует к динамичной езде, при этом не жалко "топлива". Спортивный болид и в то же время практичный автомобиль. Для тех кто умеет считать деньги и хочет получить максимум от езды.
Олег20 вересня 2020

дизайн кузова, динаміка
Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Динаміка неймовірна, розгін як в літаку: 100 км за 4 секунди. Автопілот дозволяє розслабитись, особливо в заторах. Дуже привабливий зовнішній вигляд. Дешева в експлуатації.
Андрій05 серпня 2020

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
Перший власник 22 тис.км Поїздки в місті
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
В основном конечно позитив, который перекрывает все перечисленные выше или ниже минуса. Заряжаюсь только дома и 7000км мне обошлись 47у.е, сказки про "купить бензиновое или дизельное авто" мне не интересны т.к. у меня на это свой современный взгляд. Электро авто такого класса и за эти деньги не для тех, кто будет гундосить про расчёты и т.д. Качество сборки и отделки на твёрдую 3+ из 5, динамика и комфорт вождения на 4+, надёжность - пока, кроме потекшего заднего амортизатора на 14000км пробега и замены оного ничего больше не ломалось. Клиренс решается проставками в 30мм и для города мне не нужен лоу райд болид, даже если хочется валить в повороты мозги теслы и электротяга творят чудеса и не дадут вам сорвать, потерять машину в повороте. Да, она не идеальна, но это современное авто для тех, кто любит что-то новое и впереди идущее! У меня стоят солнечные коллекторы на ГВС и их рентабельность оправдает себя через лет 30 и я осознанно инвестирую в современные системы ибо это 21век. Тесла - молодцы, но для простого народа Лиф самое то.
Сергей Odessa01 серпня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість
дорожній просвіт
52 тис.км Поїздки в місті
4.4 Відмінно
  • 3 Ціна
Очень важная информация: 1. Проезжает летом если соблюдать скоростной режим > 500км, зимой с печкой 400км. 2.За год эксплуатации ничего не ломалось плюс постоянные положительные эмоции от вождения и динамики. 3.Если заряжать дома и по ночному тарифу день езды дешевле чем на общественном транспорте 4. Путешествовать по Украине и Европе с зарядными станциями через 100км можно и на лифе! 5. Мечтаете о Тесле покупайте не пожалеете!
Валера23 червня 2020

2.8 Погано
динаміка, керованість
дорожній просвіт, якість матеріалів, ціна
90 тис.км Сім'я
2.8 Погано
  • 4 Керування
  • 3 Надійність
  • 1 Ціна
Всі пишуть як ноу хау , економія. Якщо по правді не для наших доріг і не за таку ціну і економії немає. Перший мінус ціна $35к - це відновлено авто невідомими майстрами після невідомого удару. За $35к це вже не економія. Авто воняє ринком секонд хендом після хімчистки. Як приклад за $20 к новий Кіа спортедж с гарантією на 3 роки, кросовер с великим багажником для сім\\\'ї і високим кліренсом, пахне новим авто. Другий мінус це кліренс, у нас багато доріг с латками, с колійністю від вантажівок. Тесла м3 с кліренсом 14 см це незручності. Навіть бордюри в місті мають стандарт 15 см. Якщо підіймати м 3 кліренс вставками до 16 см, то машина виглядає дебільно, а кермувати вже ризиковано. Третій мінус ціна зарядки електрики на трасі як ціна бензину - економії нуль. Четвертий мінус швидка зарядка на трасі заряджає лише до 80% - це годину часу чекати. Від 80% до 100% зарядити м3 нереально довго, бо швидкість зарядки падає с 50квт до 2квт. При заряді 80% і швидкості 110 км/год м 3 проїде лише 250 км а потім знову годину чекай. У м3 є плюси це швидкість розгону, технологічність, але це не потрібно для сім\'ї. Економія на паливі можлива якщо заряджатися тільки дома і поки не підняли вартість 1квт. Загалом мінуси роблять це авто непридатним і незручним в наших умовах. Витрати на пальне це невеликі гроші , десь $1к в рік в середньому, в порівнянні з ціною авто. Тому за 5 років $23к + $5к = $28к - нове авто на бензині це краще і дешевше ніж відновлена м3 за $35к. Машина це лише тимчасовий інструмент який втрачає вартість з кожним днем.
Stanislav09 червня 2020

Відгуки про Тесла Модель 3 по рокам