6 відгуків про Renault Sandero StepWay 2018 року

36 тис.км 4.2 л / 100 км Сім'я
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Ціна
Відмінне авто з економічним, надійним двигуном. Неперевершена підвіска. Прекрасний кліренс та зовнішній дизайн. Машинка супер.
Віктор23 липня 2020
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, простір салону, шумоізоляція
Перший власник Поїздки в місті
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Хороший удобный економичный. Авто стоит своих денег.Минусов почти нет.
Анатолий11 лютого 2020
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
шумоізоляція
Перший власник 23 тис.км 4.5 л / 100 км Сім'я
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль. Красивый, удобный в городе. В новых машинах уже есть все системы безопасности :АБС, ЕСП, подушки безопасности, противооткат- удобно в горку рушать. Очень комфортная подвеска, высокий клиренс, приемистый и очень экономичный двигатель, красивый дизайн - основные плюсы. Шумоизоляция могла бы быть лучше.
sergey02 лютого 2020
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, витрати палива, гальма, ціна
простір салону, шумоізоляція
Перший власник 25 тис.км 5.5 л / 100 км Сім'я
4.4 Відмінно
  • 4 Ціна
Вот и прошёл год эксплуатации, наездил 25 000, пока проблем никаких нет. Очень радует низкий расход топлива, в городе 5.5 л. Динамика хорошая, клиренс вне конкуренции, очень удобно трогаться с места на подъёмах с функцией блокировки отката назад, то доступно:1е обошлось в 2700 грн. Сомневался в объёме багажника, но ездил с семьёй на отдых, вместил всё, в повседневной эксплуатации почти не пользуюсь багажником, поэтому меня устраивает. Единственный минус-мало места для задних пассажиров
Виталий28 грудня 2019
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
коробка передач, об`єм багажника, ціна
Перший власник
4.0 Добре
  • 5 Керування
  • 4 Ціна
Розгін до 100 за 11.8с. Але економна 4.5-4.7 на сотню. Проїхав 4000 .їздив тільки на круїзі.
Віктор 04 лютого 2019
Дивитись ще 168 відгуків про Renault Sandero StepWay →

динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дизайн кузова, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, шумоізоляція
Перший власник 25 тис.км 5 л / 100 км Сім'я
4.0 Добре
  • 5 Ціна
Отличная машинка на эти деньги. Экономичный дизель , отлично тянет . Подвеска просто бомба . Расход в районе 5-ти литров . Шумоизоляция никакая , сзади места очень мало . Климат работает отлично . Навигация не очень удобная , невозможно установить желаемый масштаб. Отличный дорожный просвет, зимой и на бездорожье проблем не будет. Советую брать в максимальной комплектации CROSS , не пожалеете . В общем идеальная машинка для города , на трассе все портит шумоизоляция .
Борис15 листопада 2018

Відгуки про Рено Сандеро Степвей по рокам