Відгук про Peugeot Partner пасс. 2001

Передній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Більше 5 років Час володіння

дорожній просвіт, шумоізоляція

Придбав автомобіль у грузовому варіанті, були часи коли брали "із-за бугра грузовий варіант" бо дешевше і вже у нас переробляли документи потім сам салон на пасажир.
За 8 років експлуатації, автомобіль звісно не новий і ламались запчастини ті, які пройшли та вичерпали свій ресурс. Вкладень грошей у ремонт та реставрацію різних запчастин були, але якщо все замінити, то не підводило і двигун простий дизель 1.9 надійний жодного разу не підводив. За рік проходив 20тис ним, і загально за весь час майже 150тис пробігу то крім розхідників {масло, фільтра, ГРМ, звичайно ремонт ходової від наших доріг}. Скільки перевозив вантажу під час будівництва будинку, їздив у подорожі і по робочих питаннях. Тупенький при розгоні, але надійний старенький тракторець. По дорогах з вибоїнами треба бути уважним, хоча це не кросовер, але хотілось б вищий кліренс.
Окреме питання про задню балку, ремонт та реставрація її є специ які вже роблять {це окрема тема}.

Інші відгуки Peugeot Partner пасс.

Відгук про Peugeot partner-pass 2001 роки
Оцінка 4.6 з 5