4 відгука про Peugeot 308 SW 2012 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
  • 5 Ціна
Авто супер, особенно радует расход топлива. Вместимость багажника хорошая. За такую цену и комплектация авто супер.
Александр17 серпня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, шумоізоляція
100 тис.км 7.5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Це дуже красивий і надійний автомобіль, який не підведе, якщо його вчасно обслуговувати. Довгі мандрівки Європою чи нашим українським Причорномор\'ям — вона була супер. Панорамний дах викликає купу позитивних емоцій у пасажирів, можна скласти задні сидіння і вона перетвориться на пікап, в салон можна помістити практично усе. По місту вона дуже бадьора і маневрова машинка. За містом економна і практична.
Богдан03 грудня 2020

• 5 Ціна
Купив машину в квітні 2019 року з пробігом 180000 2 роки вже була на Україні. Вибирам між німцями, французами і японцями але планка не старше 2010 яку я поставив з нею було важко бо хотілось не старе корито, що показали огляди 35 машин 4 були цілі по кузову хорошому стані і з оригінальним пробігом, тому вирішили вибрати Пежо купити, бо багато знайомих їздять на французах і мені подобається дизайн а діти називають машину левчик. Комплектуючі для то на рівні ваз девяток. Машина сама по собі ідеальна для сім\'ї за цей час ми нею накатали 22 тис по всій Львівській області провів 2 ТО із заміною масла і всіх фільтрів і замінив масло в коробці. Класна для траси 110 на 5 передачі сама нормальна швидкість розхід буде до 4.5л 100 6 передачу вмикаю тільки після 130.
Василь16 серпня 2020

4.8 Відмінно
дорожній просвіт, шумоізоляція
200 тис.км 5 л / 100 км Подорожі
4.8 Відмінно
  • 4 Ціна
Комфортний і зручний автомобіль за час експлуатації зарекомендував себе на 10 з 10!!!!
Саня 15 січня 2020

Відгуки про Пежо 308 СВ по рокам