4 отзыва о Peugeot 308 SW 2012 года

Мои отзывы →
5.0 Отлично
динамика, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена
  • 5 Цена
Авто супер, особенно радует расход топлива. Вместимость багажника хорошая. За такую цену и комплектация авто супер.
Александр17 августа 2021

5.0 Отлично
дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, управляемость, цена
динамика, шумоизоляция
100 тыс.км 7.5 л / 100 км Путешествия
  • 5 Цена
Це дуже красивий і надійний автомобіль, який не підведе, якщо його вчасно обслуговувати. Довгі мандрівки Європою чи нашим українським Причорномор\'ям — вона була супер. Панорамний дах викликає купу позитивних емоцій у пасажирів, можна скласти задні сидіння і вона перетвориться на пікап, в салон можна помістити практично усе. По місту вона дуже бадьора і маневрова машинка. За містом економна і практична.
Богдан03 декабря 2020

• 5 Цена
Купив машину в квітні 2019 року з пробігом 180000 2 роки вже була на Україні. Вибирам між німцями, французами і японцями але планка не старше 2010 яку я поставив з нею було важко бо хотілось не старе корито, що показали огляди 35 машин 4 були цілі по кузову хорошому стані і з оригінальним пробігом, тому вирішили вибрати Пежо купити, бо багато знайомих їздять на французах і мені подобається дизайн а діти називають машину левчик. Комплектуючі для то на рівні ваз девяток. Машина сама по собі ідеальна для сім\'ї за цей час ми нею накатали 22 тис по всій Львівській області провів 2 ТО із заміною масла і всіх фільтрів і замінив масло в коробці. Класна для траси 110 на 5 передачі сама нормальна швидкість розхід буде до 4.5л 100 6 передачу вмикаю тільки після 130.
Василь16 августа 2020

4.8 Отлично
дорожный просвет, шумоизоляция
200 тыс.км 5 л / 100 км Путешествия
4.8 Отлично
  • 4 Цена
Комфортний і зручний автомобіль за час експлуатації зарекомендував себе на 10 з 10!!!!
Саня 15 января 2020

Отзывы о Пежо 308 СВ по годам