4 відгука про Peugeot 308 SW 2011 року

Мої відгуки →
5.0 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
динаміка
Перший власник 428 тис.км 5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Стильний сімейний автомобіль. Зручний для далеких подорожей. Панорама на весь дах універсалу це щось неймовірне. Крім гарних видів панорама дає автомобілю багато світла і відчуття простору. Це один з найбільших по розміру універсалів і при цьому дуже економічний. В цій не величкій на вид машині я перевозив такі речі як: ванну, морозильну камеру, мотороллер. Завдяки дизелю динаміку можна відчути зі старту і до 40-50 км/год а на більших швидкостях все плавно. Тому ця машина однозначно не для гонщиків. Зате по трасі на круїзі зі швидкістю 110км/год витрата 4.5л/100км, а якщо швидкість 90км/год то лише 3.7л/100км Зазвичай у мене змішана витрата від заправки до заправки виходила 5,5 - 5,9 л/100км. Бака вистачало на ~900 км. Машина чудово тримає дорогу. Стабільна в поворотах. Велика швидкість150-170км/год не відчувається. Витрати на обслуговування серед однокласників середні. Але от наприклад заміна ремня ГРМ по регламенту потрібна через 140тис. хоча інші марки міняють на 80.
Oleg Stepanenko25 березня 2021

5.0 Відмінно
динаміка, об`єм багажника, витрати палива, ціна
Сім'я
  • 5 Ціна
Величезне лобове скло, п\'ятидверна 308 SW тягне на звання мрії сімейного господарника величезний багажник. Машина, яка перевірена часом та хорошими відгуками, потужна максимальна швидкість, 185 км/год , розгін 0-100 км/ч14.2ста водночас економна, змішаний цикл всього 5, 3 літрів. Потужність в 120 коней. Ходова м\'яка та комфортна
Андрій18 серпня 2020

180 тис.км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Чудове авто! Тихе, потужне, економне, комфортне. Ніяких проблем з машиною під час користування не виникало.
Миша18 листопада 2019

дорожній просвіт
136 тис.км 5.6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный семейное авто, огромный багажник, очень маленький расход, ездили правда тоже мало, около 6 т./год
Владимир22 червня 2018

Відгуки про Пежо 308 СВ по рокам