27 відгуків про Opel Vectra C 2006 року

Мої відгуки →
витрати палива, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Придбав авто 2.5 роки назад. В керованості авто супер. Жодної поломки в дорозі. Навіть 2.5 тис.км не відчувається втоми. Авто супер, якщо вчасно за всім дивитися. Підходить як для початківця та і водія з досвідом.
Александр27 червня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
211 тис.км 6.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Автомобиль очень хороший, резвый, мягкий, просторный салон и большой багажник,экономичный расход топлива,из минусов клиренс и цена запчастей. Рекомендую!
Алексей29 липня 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна, шумоізоляція
гальма
Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Авто стоит своих денег, если вам достанется в хорошем состоянии смотрите за ним и он вас не подведёт. Мне досталось не от водителя а от наездника.Пришлось вложить денег. По запчастям есть выбор,но лучшее не жалеть денег,так как оригинал есть оригинал.Всем удачных приобретений.
Максим16 березня 2021

• 4 Ціна
Конь огонь, очень жаль что не досталось новым. Я не знал что есть шести ступка, не мешало бы по трассе. В стольном мне нравится. Запчасти стоят конечно не дёшево, но они того стоят. Пробовал что-то дешевле, не то. Как говорится скупой, платит дважды. Рекомендую авто для тех кто любит ездить, а не наезжать. Всем удачных приобретений.
Максим03 січня 2021

якість матеріалів
витрати палива
  • 5 Ціна
Машина мне понравилась: большая, комфортная, с мощным двигателем, но с этим и расход 13 литров по городу. Особых минусов нет, эксплуатировалась на полную и ни разу не подводила.
Александр22 грудня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
витрати палива, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Непогане авто як для міста, так і для траси.На мою думку, великуватий розхід бензину, але з установкою газу все змінилось.жорсткувата підвіска хочеться, але ж це не мерседес.загалом 4+
Николай13 жовтня 2020

205 тис.км 6.5 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Гарне, економне, сімейне авто. Дизельний двигун 1,9 радує, економний, шустрий. Кузов оцинкований, багато місця. В обслуговуванні недорога. Рекомендую.
Василь Свищук09 жовтня 2020

Перший власник 300 тис.км 6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Отличный семейный автомобиль.Экономный в расходе топлива,вместительный,большой багажный отсек.
Наталія01 вересня 2020

4.8 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
коробка передач
Перший власник 169 тис.км 11 л / 100 км Поїздки в місті
  • 5 Ціна
Понравилось всё ! Автомобиль оправдал полностью все ожидания ! Надежный и комфортный немецкий автомобиль, очень вместительный багажник и салон. За 13 лет эксплуатации бывало подводила электроника немного, но все легко и главное не дорого решалось. Расходники очень бюджетные. Управляется хорошо, двигатель как для 2.2 расходует вполне нормально 10-л/100км смешанный, 7-8л/100км на трассе, в пробках зимой и до 15л доходит. На 170тыс. км стала пинаться коробка автомат с задней на драйв и с драйва на заднюю, в основном это болезнь этих авто, но кому как повезёт, масло менял в акпп каждые 60тыс.км, в последние годы чуть чаще. GM-овский Opel хороший автомобиль, особенно если за ним ухаживали. Рекомендую !
ThunderF06 лютого 2020

об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Очень комфортный и надёжный автомобиль. Расход 11 литров газа на 100км. Очень доволен. Мощности при объёме 1.8 более чем достаточно. Всем рекомендую
Вадим28 січня 2020

204 тис.км 8.7 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Чудове авто. Настоящий німець. Якісні матеріали. Безумовний комфорт. Надійний в дорозі.
АНДРЕЙ28 січня 2020

Перший власник 185 тис.км 6 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Авто дуже комфортне та динамічне. Запчастини доступні, та не дорогі...
Александр22 січня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, витрати палива, вартість обслуговування
  • 4 Ціна
Хороший сімейний автомобіль дуже добрий на велику відстань, розхід по трасі 7,2л. Підвіска трохи жорстувата. Малий кліренс тому для паркування в місті необхідно зняти передню губу.
віталій21 січня 2020

якість матеріалів, шумоізоляція
242 тис.км 6.5 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Чудове авто проблем ще не мав, розхід чьоткий... Прекрасно їздить, в ремонті не дорого!!!
Едуард10 грудня 2019

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
вартість обслуговування, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Надійний, міцний автомобіль. Багато місця в салоні. Із мінусів - жорсткувата підвіска, але міцна: на поганій дорозі збільшуєш швидкість і ям не відчуваєш. Експлуатую 7 років. З поломок: тріснув шланг під бачком з антифризом. Більше нічого. Все інше - заміна розхідників, рідин, фільтрів. Шкода, що Вектру С перестали випускати.
Руслан18 листопада 2019

4.2 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону
дорожній просвіт, витрати палива
4.2 Відмінно
  • 4 Ціна
Надійний сімейний автомобіль. Підвіска жорсткувата. Мінус проблеми з гідравлікою.
Віталій12 жовтня 2019

4.4 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, простір салону, гальма, керованість
  • 5 Ціна
Владею авто более 1го года, в семье более 2х лет. Авто не крашен.2 недели назад поменяна вся подвеска, все колодки, тормозные диски. Подходит замена масла. Авто на газу. Расход на 100. Трасса 9л, безпробочный киев 11л, серьезные пробки 13-14л. Ремонто пригодность на высшем уровне. Моя оценка авто 4. Это чисто мое мнение, так как посадка для моего 2х метрового роста составляет дискомфорт
Эдуард01 жовтня 2019

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, витрати палива, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Я - другий власник. Перший наїздив 70 тис.км. Зараз на одометрі 101 тис.км. Автомобіль - надійний, міцний, Найбільше мені подобається його дизайн і просторий салон. До нього у мене був Опель-Омега В із двигуном 2,5 V6 та АКПП. Порівняно із "кораблем" Омегою В Вектра С - жорстка і не так швидко розганяється, як Омега з АКПП при кік-дауні. Проте, Омега ламалась майже щомісяця, як за розкладом. А Вектра С - ні разу (тьху-тьху-тьху).
Руслан16 березня 2019

3.6 Добре
витрати палива, вартість обслуговування
3.6 Добре
  • 1 Надійність
  • 4 Ціна
OPC 2006 г.в Взял с пробегом 170тыс (пробег реальный, сервисная и все такое, состояние по результатам тех осмотра на сто более менее, не бит, ходовка на 4 с минусом, двигатель ок, коробка ок, визуально 5+. ) катал до 210 тыс За время эксплуатации были такие проблемы: 1. Уложил передние стойки , отреставрировал 300 у.е (новые купить просто космос, не сопоставимо со стоимостью авто) 2.Загорелся чек , двигатель начал троить. Решение замена одной из катушек на цилиндре 100 у.е с работой 3. Перестали работать дворники, замена механической части - что то около 100 у.е точно не помню 4.Застучала рейка (докатывал , ничего не делал) 5. На 200 тыс начали постукивать задние стойки не сильно ( ну там пневмоподвеска, не лез туда) 6. Перестал работать вентилятор печки . Решение новый 150 у.е с заменой, нашел ремонт вентиляторов итого с работой 40у.е 7. Перегрев двигателя летом. Решение: снятие и чистка радиатора Вроде все, теперь вобщем: В управлении одно удовольствие : мощный, послушный, не шумный, офигенный звук мотора,авто с кучей приятных дополнительных опций: подсветка обочины, затемнение всех зеркал, удобный бортовой комп и т . д. По ощущениям гораздо комфортнее чем кэмри 40 или соната например (оба эти авто у меня тоже были) .Но очень дорогой в обслуживании ( ценник и проблемность сопоставима с ауди а6 этих же годов). Поэтому с точки зрения практичности большой вопрос : с пробегом за 200 тыс км достаточно капризен, поломки как на ауди, без понимания специфики авто и соответствующего оборудования на сто решать оооочень сложно. Ну и как я уже сказал - дорого. Например передние стойки дешевле чем за 400у.е. шт (новые конечно ) не нашел. А это все таки не мерс и не ауди , а опель! Хотя по ходовым и комфорту он а6 особо не уступает , но значок опель и все вокруг тоже смотрят как на опель, такой вот нюанс. Вывод: он в принципе не плох и мог бы быть хорошей альтернативой любителям ауди и фольксваген, но смысл , если цена самого авто на рынке подержаных авто ну пусть в среднем на 20-30% ниже, а цена и частота обслуживания равна той же ауди? а он все равно как не крути не ауди. А чуть не забыл, кому интересно - расход город у меня был 15-16 , кормил зверька 95м.
Андрей28 лютого 2019

3.0 Добре
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість
дорожній просвіт, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
3.0 Добре
  • 2 Надійність
  • 5 Ціна
мотор 2 2 это бомба замедленого действия перескакивает цепь гнет клапана при большой скорости ест масло рейка течет ходовая слабая но газа кушает мало и все эти неисправности при пробеге без фанатизма 180 тысяч с салона
о26 грудня 2018

Відгуки про Опель Вектра Ц по рокам