2 відгука про Mercedes-Benz Vito пасс. 2009 року

4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
2.2 CDI, 111 мотор. Машина вже 5 років як в сімї. Пригнана з Німмеччини з пробігом у 160 тисяч з сервісною книжкою, на той момент їй було 4 роки, тому можна вірити. Насамперед важка сама собою і це відчувається як в руху так і на розгоні. При цьому 10 л розходу середньо і більше зимою та літом з клімою. Економною вона не буде точно. Ходова ще рідна стоїть, хіба мінялись резинки стабілізатора, спружини взаді лопнули по пів витка або зігнили не знаю, проте на сервісі сказали не заморочуватись бо грузів я не вожу і стоїть зад рівно і високо. По мотору трохи бракує підриву, але нормально вистачає. Паливо потрібно лити добре, бо вже форсунки робив і це не дешеве задоволення. Дороги тримається супер. Масла іде 9 літрів і всі фільтри обходяться близько 200 у/о. Коробка чітко без нарікань. Задній привід зимою трохи недостаток. Потрібно реально добру резину і нову без б/у. Кузов гниє, в мене кінець 09 року типу супер грунтовка антикорозійна, всерівно ржавчина лізе, вже треба підмалювати. Машина більше до траси, до міста не то . Маю ще Пежо Боксера 05 року то для міста вона значно легша і маневреніша. По трасі чи бамі на великі відстані то супер. Крейсер 120 км/год- менше не можна, більше все гуде в салоні.
Руслан29 серпня 2019
Дивитись ще 73 відгука про Mercedes-Benz Vito пасс. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, шумоізоляція
якість матеріалів, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
Перший власник 280 тис.км 9 л / 100 км Комерційні перевезення
4.4 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
отличный для бизнэса и семейных потреб. Кузов нужно береч зимой. На зиму лехковая резина и едет гуд. Кардан--вечный сервис. 646 двигатель последний из надежных. 651 это цепь велосипедная сзади а спереди шестерни которые при малейшей просадке вкладышей гремят а потом розваливаются.
олег03 травня 2018
Дивитись ще 73 відгука про Mercedes-Benz Vito пасс. →