3 відгука про Mercedes-Benz Viano 2011 року

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, керованість, шумоізоляція
212 тис.км 10 л / 100 км Подорожі
  • 4 Ціна
Король на дорозі. На будь-якій дорозі. Чи ожеледь чи снігопад, чи дощ як стіна, чи по гірській дорозі, чи дорога вільна і гарна. В машині дуже зручно для великої родини подорожувати. Альтернативи не має. Новий V-class не має такого дорожнього просвіту. Якби не карантин, через що ми не можемо їздити за межи держави, я б її не продавав. По витратах не багато. Крім регулярних ТО: заміна масла, фільтрів, гальмівних колодок тощо, не можу пригадати. Близько 1500 грн на 10000 км. Можливо мені пощастило. Мінуси — деколи важко паркуватись у місті.
Тарас17 листопада 2020
Дивитись ще 15 відгуків про Mercedes-Benz Viano →

4.8 Відмінно
витрати палива, вартість обслуговування, ціна
  • 4 Ціна
Машина очень интересная и надежная, расходы в основном на то, замена масел, жидкостей, лампочек. В сервис отдавал за два года четыре раза, заменил корпус маслоприемника из-за течи маслах, замена короткой резиновой трубки топливопровода на фильтре, замена двух пильников на полуосях, стояли родные, заменил ступицу в сборе, вышел из строя подшипник, вот пока и все, да появилась ржавчина на задней двери то придется красить, дверь не битая, и после мойки химией полех лак на крыше. А так машина надежная, особенно зимой, просто танк, я очень доволен
Борис21 квітня 2020
Дивитись ще 15 відгуків про Mercedes-Benz Viano →

дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, шумоізоляція
динаміка, якість збірки, гальма, керованість, ціна
8 л / 100 км Сім'я
4.6 Відмінно
  • 3 Ціна
Супер надёжный автомобиль. Сборка Германия. Машиной доволен. Mercedes РУЛИТ!!!
Олег01 жовтня 2019
Дивитись ще 15 відгуків про Mercedes-Benz Viano пасс. →