2 відгука про Mercedes-Benz B 170

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Перше моє авто - просто бомба! Економний:траса 7-л/100км,місто близько 9,5 л/100км. Передній привід дає змогу легко керувати й взимку не грузнути. Об\'ємний багажник - 3 коробки Нової почти по 30 кг вилазить на ура+невеличкі торби. Для сім\' і з маленькою дитиною нам саме то дитяче крісло на Ісо Фіксі, коляска зимна в багажнику займає ну 30 % усього об\'єму, літня стає під дитячим кріслом на коврик. По київським заторам, виручала різкість набору швидкості та досить продумані гальма. Шумоізоляція - вищий рівень. Ну і салон - лаконічний, виважений і дуже приємний.
Виталий Вишталенко24 травня 2021
Дивитись ще 2 відгука про Mercedes-Benz B 170 →

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, вартість обслуговування
230 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення
4.4 Відмінно
  • 5 Керування
  • 2 Надійність
  • 5 Ціна
Я сам приганяю машини з Німеччини й продаю, тим самим заробляю собі на хліб. Тому володію машинами зазвичай не довго. Про даний автомобіль можу сказати що тут присутня якість mercedes-benz що стосується салону та кузову. Все добротне та приємне на дотик.. про керованість та динаміку можу відмити також на вищому рівні. З недоліків низький кліренс та АКПП. У варіаторі виходить з ладу плата. Ціна питання тому, що мене вийшла 200$
Roman01 листопада 2020
Дивитись ще 2 відгука про Mercedes-Benz B 170 →