2 відгука про Mercedes-Benz CLA-Class 2016 року

Мої відгуки →
дизайн кузова, динаміка, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
Очень красивая машина, супер управляемость, не дешёвая в обслуживании, но и не ломается часто. Машина жёсткая, чувствуется каждая ямка. Шумоизоляция плохая. Салон очень красивый, качество сборки не очень, но это просто А класс нафаршированный внешне. Ковши удобные, спина не болит. Расход норм, по трассе 7-8, по городу 12-13 в довольно резвой езде. Едет неплохо, но в комфорте это очень плавная машина, с большой турбо ямой, чего не скажешь про спорт, в нем это совсем другая машина, очень резвая. В целом однозначно советую, считаю что цена на эту машину немного завышена, но ее вид в потоке выбрасывает эти мысли, машина действительно выделяется, особенно при обвесе AMG, задних led стопах и красивых дисках
Арсеній28 вересня 2022
Дивитись ще 7 відгуків про Mercedes-Benz CLA-Class →

дизайн кузова, динаміка, керованість
об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
4.2 Відмінно
  • 5 Керування
  • 3 Надійність
  • 4 Ціна
Купив автомобіль майже новий (20000 пробігу). З першого погляду закохався, і саме дизайн мене заставив його купити. Через місяць обміняв на інший. Низький кліренс, малий об'єм салону та багажника. Часто запотівали вікна коли в салоні було 3-4 пасажира. Малий об'єм акамулятора - одного разу після годинної розмови в машині при світлі та музиці, прийшлось "прикурювати". Немає на запаски ні докатки. Але з плюсів - дуже компактний та маневрений, я б назвав його "БМВшним Мерседесом". А також шикарний дизайн, притягує погляди.
Юрій14 січня 2019
Дивитись ще 7 відгуків про Mercedes-Benz CLA-Class →