3 відгука про Mercedes-Benz C 180 1996 року

5.0 Відмінно
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Ціна
Машина комфортна та надійна.досить економна як на мерса.головне глядіть кузов шоб не ржавів і вчасно ремонтувати ходовку, бо комплексний ремонт стає дорого.в цілому ніякі ланоси, фольци та опеля рядом не стоять.як на машину на довгій час використання саме то шо нада!навіть старий рік не страшно аби тільки кузов був збережений!
мiша22 листопада 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
динаміка, шумоізоляція
4.6 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Ціна
Німецька якість і надійність. За 4-и роки володіння особливих поломок не було. В ремонті простий, багато чого можна відремонтувати в кустарних умовах. Машина пушка ! Трохи заслабкий двигун для любителів швидкої їзди.
Святослав Євгенович Года05 жовтня 2021

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
дорожній просвіт, витрати палива
Поїздки в місті
4.4 Відмінно
  • 4 Керування
  • 5 Ціна
Мерседес ребятки это Мерседес он не сровнится ни с кем по ходовой У людей стоит вопрос брать мерс с пробегом за 400 или Ланос с пробегом за 150 у меня тоже такой был но когда посмотрел много ланосов и много Мерседесов понял что ланосы лады хоть они 2008 годов а не 1996 как мерс. В таком же а то и хуже состоянии Ребята зачем покупать новее но хуже чем можете за 10 тысяч я поменял пару лампочек почистел дросель масла и фильтра . А вы думайте что покупать вам . Мерс это мерс .
Владислав28 січня 2021

Відгуки про Мерседес-Бенц C 180 по рокам