1 из 4

Хетчбек Кузов
Передній Привід
2-3 роки Водійський стаж
2-3 роки Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, витрати палива, керованість, ціна

шумоізоляція

Це моє перше авто і від нього лише позитивні враження. Мазда 3 2014 рік, максимальна комплектація Grand Touring. В авто є усе необхідне для комфотної поїздки.

Їздив на довгі відстані по Європі, так і зимові карпати. Авто всюди веде себе передбачувано, як літом так і зимою.

Усі хто сідав за кермо моєї мазди були шоковані від того наскільки добре вона керується. Руль гострий, особливо на 18 дисках, водити це авто одне задоволення.

Двигун 2.5 Skyactive показав себе доволі надійним. Пробіг майже 230тис км, рівень масла від заміни до заміни на місці. Динаміка і розхід також приємно дивують. Середній розхід на 7000+ км - 8.5. Траса 6.8, місто до 10, взимку 12-13.

Мінус - доволі жорстке на 45 профілі. Деякі ями стають фатальними для дисків та шини, ну і відповідно для підвіски. В Європі такий профіль ідеальний. В Україні раджу 17 диски з 50-55 профілем і буде щастя.

Також доволі слабке ЛКП та лобове скло. Капот, дзеркала, бампер, скло в сколах. Це мінус більшості японських авто і на жаль цього.

Друзі, які часто зі мною хздили у подорожі пізніше купили також мазду. Це багато про що говорить.

Загалом я раджу авто. Розчаровані точно не будете. Розхід невеликий, хороша потужність, надійність, хороші враження від керування.

Інші відгуки Mazda 3

Відгук про Mazda 3 2006 роки