1 060+ відгуків про автомобілі

Мої відгуки →
якість збірки
  • 4 Ціна
Автомобілем в цілому задоволений. Їздив як на роботу, так і на дальні відстані. В цілому автомобіль добрий помічник. Простий і надійний. Підводив рідко. Але в обслуговуванні середнячок. Звичайно є свої болячки.
Руслан Худолей30 березня 2021

об`єм багажника, шумоізоляція
  • 5 Ціна
Хорошая машина. При спокойной езде вполне себе экономичная, когда жена за рулем у нее расход 10-10,5, у меня 11-11,5. Вел статистику расхода за последний год в смешанном получилось 11,2. По ремонту поставил оригинал по ходовой и не беспокоит уже 5 лет.
Владислав19 березня 2021

4.6 Відмінно
динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
витрати палива
  • 5 Ціна
Чудовий автомобіль, використовувався в сім\'ї протягом 8 років. Купували з пробігом 75 000 км, 5-ти річний авто. Доволі динамічний двигун, після 3000 об/хв відкривається нове дихання, має достатньо тяги й без проблем розвиває потужність, що дає змогу виконати майже будь-який маневр. Адаптивна АКПП зарекомендувала себе з найкращого боку, проста та не вибаглива. Шумоізоляція салону не найкраща, але в даному класі автомобілів не поступається конкурентам. Чудова штатна аудіо система. Динаміки не риплять, доволі якісне звучання. Після 150 000 почали проявлятися "болячки", які проявляються у всіх - корозія задніх арок, дросельна заслонка, почав підтікати шланг ГУР, почався масложор. Всі ці проблеми вирішуються досить легко, головне не запускати. З явних недоліків: -Бокова підтримка передніх сидінь досить слабка; -Підлокітник маленький, без регулювання, сильно затирається тканина; -Регулювання температури в салоні - слабкий трос, який відкриває/закриває заслонку пічки, з часом згинається та і перестає виконувати свою функцію; - Лако-фарбове покриття, на дверних ручках проявилось в першу чергу, стерлась фарба до білого пластику з внутрішньої сторони, затерлось руками піл час відкривання дверей. Радує обслуговування, з запчастинами проблем немає взагалі. Багато замінників, на будь-який бюджет. Розхід пального трішки завищений, двигун 1.6, від 10 л/100 км, якщо не наступати на гашетку, в місті, хотілося б менше.
Андрій17 березня 2021
Дивитись ще 1069 відгуків про Mitsubishi Lancer →

динаміка, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, ціна
дорожній просвіт
  • 4 Ціна
Понравился расход: город - 9 л на бензине и 10 л на газу, на трассе - 7 на бензине и 8 л на газу. Ремонтировал только ходовую часть: шаровые, амортизаторы, подшипники. Ремонт с периодичностью в полгода обходился в среднем 5000 грн. Автомобилем доволен, лишь когда увеличилась семья, решил искать транспорт побольше и по вместительнее.
Владимир02 березня 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, об`єм багажника, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Даже на сегодня этот Авто выглядит на уровне хоть он уже и старичёк,имено моему 14 лет глобальных капиталовложений не требовал за 4 года владения,главное вовремя менять расходники,делать ТО скажем так. Ну и луче зашумить так как он очень шумный
Cергей01 березня 2021

дизайн кузова, ціна
Подорожі
  • 4 Ціна
Авто економне, запчастини, які поставиш, то вони довго слугують і забуваєш про цю проблему.Авто жодного разу не підводило.Авто обслуговував чоловік особисто, запчастини замовляв но док.юа., всі запчастини завжди надійні.Не подобається лише рік авто, і з великим задоволенням куплю таку ж марку авто, тільки новішого року.Авто в ремонт на ТО не віддавала, тому ціну ремонту не знаю.
Таня21 лютого 2021

4.2 Відмінно
простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
  • 4 Ціна
Машина беспроблемная. Слабое место двигатель 1,6 масложёр, решил проблему заменой колец, кто будет менять кольца вкладыши не меняйте. Машиной доволен.
Сергей18 лютого 2021

динаміка, керованість
шумоізоляція
250 тис.км 10 л / 100 км Подорожі
  • 5 Ціна
Дуже динамічний, керований і маневрений автомобіль. Надзвичайно впевнено почуває себе в поворотах
Дмитро17 лютого 2021

4.6 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість
  • 4 Ціна
Владею авто практически год. Единственный минус жестковата, но за счёт этого прекрасно управляется на трассе. Двигателя 1.5 вполне хватает для повседневной езды, думал будет слабее. Надёжность, качество на высоком уровне. Следите за машинкой и будет и всё Ok
Александр10 лютого 2021

4.2 Відмінно
дорожній просвіт, коробка передач, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
  • 4 Ціна
Надёжный, крепкий автомобиль! За время владения менял расходники и делал во время ТО! Правда есть и заводские болячки: дроссельная заслонка, шланг ГУРа, рулевая рейка - в моем авто не было проблем, ограничители дверей, задние арки. Даже с учётом имеющихся недочётов автомобиль реально надёжный, бывало надо было срочно ехать и без всяких мыслей садился и проезжал больше тысячи километров! Из ощутимых плюсов хочу отметить экономичность, хороший обзор, удобство посадки за рулём, устойчивость на трассе! По плохим дорогам я б сказал жестковатая подвеска, но это на любителя. Вообщем я остался доволен автомобилем!
Евгений09 лютого 2021

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, вартість обслуговування, гальма, керованість
об`єм багажника, витрати палива, шумоізоляція
Перший власник 147 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я
  • 4 Ціна
Mitsubishi lancer 9, отличный автомобиль, покупал в салоне, первый владелец, отъездил на нем почти 12 лет, 147 тысяч, ниразу не подводил, замена расходников и запчастей не дорогая. Как для таких денег, есть все необходимое в этом авто, надёжные коробка и двигатель., хороший клиренс 18см, всегда спасает, и бровки и тротуары легко берет, Нормальное качество материалов, но есть минус, не очень хорошее качество лакокрасочного покрытия. А в целом оценка 4,3-4,5. Жаль его продавать было, но как говорится от старых вещей нужно избавляться, чтоб появлялись новые и современные.
Владислав31 січня 2021

шумоізоляція
  • 5 Ціна
В своєму класі комфортний, економний автомобіль, за 9 років володіння проблем ніяких не було. На даний момент вважаю актуальним варіантом, з бюджетом до 6000 тис. доларів.
Виталий19 січня 2021

5.0 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
Перший власник 290 тис.км
  • 5 Ціна
Надійне авто, яке жодного разу не підвело в дорозі. Витрата палива залежить від стилю водіння. Якщо тиснути педаль газу в полик постійно, то можна і в 12-л/100км не вписатись. Особисто мені вдалося підтвердити заводські характеристики -7,5-л/100км по місту. По трасі 5.1л при швидкості 100-110 км/год, з кондиціонером. На газу на 1-2 літри більше. По запчастинах трохи дорожче ланоса, при чому маю на увазі оригінальні запчастини.
Євген08 січня 2021

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна
дорожній просвіт, вартість обслуговування, шумоізоляція
  • 4 Ціна
В кузові універсал 2.0л 135 сильний двигун один з найкращих у mitsubishi.Відмінна керованість і динаміка як для авто такого класу.Великий багажник, салон. Шумки нема взагалі, на швидкості 100+ в салоні дуже шумно, підвіска збита і дуже жорстка.В обслуговуванні не дуже б\'є по кишені, але краще не економити.Розхід по трасі 9-л по місту 12-л. Залишились тільки позитивні спогади.
Віталій20 грудня 2020

4.4 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, простір салону, витрати палива, керованість, ціна
об`єм багажника, вартість обслуговування, гальма, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Приобрёл Митсубиси Лансер 9 поколения, двигатель 1.6 л 3 года назад. На данный момент прошёл 173000 км поэтому хочу поделиться первыми впечатлениями. Пересев с Ланоса, понятно, что первое впечатление потрясающие, но со временем некоторые недостатки обнаружены. Во-первых, не очень удобные сиденья с плохой боковой поддержкой, при резких перестроениях из него реально вываливаешься. Не совсем устраивает работа ГУРа, то что на скорости он утяжеляет руль причём достаточно весомо - это классно, но при развороте "во дворике" вращение тяжеловато Про далеко расположенный подлокотник между передними сиденьями, я думаю многие слышали, но повторюсь ещё раз. Очень расстроил не подсвечивающийся электрокорректор фар, в темное время суток найти его получится даже с 5 раза. Кстати не подсвечен и блок управления зеркалами. При желании предупредить встречных водителей о стоящих гаишниках вы переключитесь на дальний свет поймать момент на рычаге, чтобы моргнуть очень сложно. Жесткая подвеска себя оправдала на трассе, отличное сцепление с дорогой в поворотах практически без кренов В остальном машина радует и глаз и душу, добротное японское качество ни может не оставить равнодушным. Может кому-то не нравится, а я доволен, что на панели мало кнопок, всё очень удобно читается, привыкаешь к машине моментально. Движок тянет уверенно даже с низов, хотя конечно его стихия от 3000 об. мин. и выше. ЛКП слабенькое и задние арки быстро начинают гнить Пока всё посмотрим что будет дальше, буду делиться впечатлениями.
Александр14 грудня 2020

дорожній просвіт, шумоізоляція
  • 4 Ціна
Сподобалось те що машина хороша в керуванні тримається гарно дороги, як на мене, трішки низький передок. Витрати мінімальні, заміна масла фільтрів паливних близько 1400-грн По ходовій частині за 3 роки експлуатації, замінив лиш 2 шарових упори Автомобіль в ремон не віддавав не ламався
Игор08 грудня 2020

4.8 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, керованість, ціна
150 тис.км 9 л / 100 км
4.8 Відмінно
  • 5 Ціна
Отличный автомобиль в своем классе. Хорошо управляется, не плохая динамика. Никогда не подводила в дороге, раньше времени из строя ничего не выходило. Оригинальные запчасти дорогие, заменители по цене Ваз/ Ланос. Есть детские болячки, но у кого их нет...
Виталий05 грудня 2020

• 5 Ціна
Отличный автомобиль, в обслуживании ненамного дороже ВАЗ Ланосов, есть с чем сравнить. Комфортный, надежный, экономный, очень хорошая управляемость.
Павел01 грудня 2020

вартість обслуговування
  • 5 Ціна
За свою цену идеальне авто,есть и слабые места автомобиля это:лакокрасочное покрытие,передние колодки ведёт,масложор может быть если целый час давить на тапку, а так ели за машиной ухаживать менять всё вовремя то лучшей машины за такую цену и не найти я очень довольный своим автомобилем особенно его внешним видом!
Вася13 листопада 2020

коробка передач, гальма, керованість
динаміка, витрати палива, шумоізоляція
180 тис.км 10.5 л / 100 км Поїздки в місті
  • 4 Ціна
Переваги: дизайн, зручний башажник, високий кліренс, наявність пониженої передачі, прохідність. Недоліки: ість масло, великий розхід для такого об\'єму, слабка динаміка.
Вова25 жовтня 2020

Відгуки про Мітсубісі Лансер по рокам