4 відгука про автомобілі

400 тис.км 7 л / 100 км Подорожі
4.6 Відмінно
  • 4 Керування
  • 4 Ціна
Дуже хороше і надійне авто. Комфортна і приємна на дорозі. Маневрена і має хороший запас ходу. По цінах обслуговування досить дорога як на мій погляд. І єдиний мінус всіх мерседесів що ржавіють
Владислав Кирилюк07 лютого 2021

4.8 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
дорожній просвіт, простір салону, вартість обслуговування, ціна
Сім'я
4.8 Відмінно
  • 5 Керування
  • 4 Ціна
Хороший надійний автомобіль, з невеликою витратою пального 7-8-л. Чудовий мотор. Автомобілем дуже легко їхати на далекі дистанції. Мінус в досить дорогих запчастинах
Владислав24 жовтня 2020
Дивитись ще 4 відгука про Mercedes-Benz C 270 →

дизайн кузова, якість збірки, коробка передач, витрати палива, керованість
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, ціна, шумоізоляція
3.6 Добре
  • 4 Керування
  • 3 Надійність
  • 3 Ціна
Авто являється економ класом мерседес,хоча напічкана всякою електронікою є не дуже просторою,багажник малий,кліренс малий,жорстка ходова!
Саша22 квітня 2020

5.0 Відмінно
5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Ціна
Просто превосходный автомобиль. С таким мощным дизельным 2.7Cdi двигателем и розходом 6 л/100км. при скорости 120км/ч. Маневренный и шустрый для города. За все время поменял только передний подшипник ступицы 320грн. Очень доволен авто.
Николай18 лютого 2020

Відгуки про Мерседес-Бенц C 270 по рокам