2 відгука про Kia Optima 2018 року

5.0 Відмінно
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Автомобіль дуже подобається, незважаючи на досить великі розміри зручний у керуванні. По наших дорогах є певні проблеми з кліренсом, але з головою на плечах їх майже завжди можна уникнути, тим більше це седан, кому важливо, то може поставити підставки. Для задніх пасажирів дуже багато місця і посадка в цілому комфортна. Багажник великий, але після кросовера тяжко засунути деякі речі по висоті та буває тяжко дістати щось з глибини багажника. Двигун 2.4, обслуговую кожні 200-250 мотогодин, змінював тільки розхідники. Масло на двигуні вказано 5w-20, заливав 5w-30, перейшов на 0w-30, працює нормально, рівень на місці. Про проблеми двигуна в курсі, але читав, що нормальне обслуговування та зміна виробником в 2017 матеріалів вкладишів мають їх нівелювати, не думаю, що по декілька відео в ютубі слід ототожнювати весь модельний ряд. Коробка автомат гідротрансформатор, жодних питань до роботи, при частковій заміні необхідно десь 4.5-4.7 літра масла. Розгін влаштовує повністю. По витраті палива, то по трасі на круїзній швидкості 95 км 7.3-7.8 літра, по місту літрів 12 в середньому при малих пробках, але я люблю нормально пришвидшуватися.Якщо ви постійно в серйозних пробках, то сміливо розраховуйте на 15-20 літрів. Ще є момент, машина з америки і зроблена для їх ринку, а тому відсутнє місце для кріплення буксирувального крюка, як я зрозумів там інший спосіб евакуації автомобілів, тому в разі поломки це може бути серйозною проблемою.
Виктор Александрович Грабовый28 вересня 2022
Дивитись ще 133 відгука про Kia Optima →

2.6 Погано
дизайн кузова, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива
динаміка, дорожній просвіт, якість збірки, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція
Перший власник 13 тис.км 9 л / 100 км Поїздки в місті
2.6 Погано
  • 4 Керування
  • 2 Надійність
  • 1 Ціна
Комплектация: comfort Купили машину в конце августа, комфорт комплектация, уже через 3 недели начало что-то стучало в правой задней подвески, разобрали у дилера, ничего не нашли, стук пропал. Через 2 недели начала скрипеть торпеда слева от руля. Общие впечатления о машине. 1.Красивая тут не поспоришь. 2.Шумоизоляция не очень 3.Управляемость тоже хороша. 4.Не плохие материалы отделки изнутри. 5.Много места в салоне (175см рост), достаточно места в багажнике. 6.Ужастное качество сборки (сборка Корея). Описанно выше. 7. Ужасная подвеска, ездил в такси на старой Киа сид, та плыла просто по сравнению с этой. 8. В поворотах сильно кренится. 9. Фары, дальний свет светит в небо, есть прослойка между ближним и дальним светом примерно в 50см, дилер проверял настройку фар сказал: У вас все хорошо, не вижу отклонений. 10. Звук плох. В целом отношение плохое, за 1.4млн машина отличается лишь внешкой от машин за 600тыс. , про качество и надёжность страшно думать.
Никита26 грудня 2018
Дивитись ще 133 відгука про Kia Optima →