2 відгука про Ford Transit груз. 2012 року

Мої відгуки →
4.6 Відмінно
об`єм багажника, простір салону, витрати палива, керованість
225 тис.км 10 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Керування
  • 5 Надійність
  • 4 Ціна
У меня две машины.Сравнивать будем их. Рено Мастер и Форд Транзит. Мне очень понравился "Ф" своей маневренностью мягкостью в пути не едешь , а плывешь. Очень хорошая подвеска, за два года два раза делал ходовую все четко. Расход топлива меньше чем на "Р", при почти одинаковых лошадках 150х155. По городу Ф 9-10, по трассе 8. В "Р" город 11-12, трасса 10. Из минусов это конечно же кузов. На " Р"- луженный так луженный а здесь рыжики скачут. Ну и все знаю задний привод зимой. Вообще машина понравилась. Беру эту же марку только 2015-2016 года выпуска.
Евгений19 лютого 2020
Дивитись ще 36 відгуків про Ford Transit груз. →

4.6 Відмінно
дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, керованість
якість матеріалів, якість збірки, шумоізоляція
106 тис.км 7 л / 100 км Комерційні перевезення
  • 5 Керування
  • 4 Надійність
  • 5 Ціна
Почну з того що мав форд грузовий з 1994р.проїздив ним 15років машина по ходові і по мотору дуже добра ніколи непідводила .звичайно комфорт і динаміка ніякі але все інше ідеальне. Тепер поміняв на новіший, який був свіжопригнаний з франції.ціна 11500 вже в україні.користуюсь майже рік наїхав 20тис.Брав для роботи Вибирав між спрінтером чи крафтером але рішив що нема смислу переплачувати і непомилявся.. Машина нічим негірша від конкурентів. Мотор дуже динамічний тихий розганяється як порожний так і повний зругу без питань відчуваєш що їдеш седаном..по комплектації простий по ходовій ще нічого неміняв ну а по мякості як і всі машини по автобамі шипить а по ямах відчувається стукіт. Є функція підігрів переднього скла яке має всередині спіралі в зимку дуже зручна скло тає за декілька секунд.цієї функції немає навіть в дорогих седанах Поки що все влаштовує Бус сподобався поки що нарікань немає!!!
Богдан24 грудня 2018
Дивитись ще 36 відгуків про Ford Transit груз. →