1 из 3

168 тис.км 9.1 л / 100 км Поїздки в місті
Передній Привід
3-5 років Водійський стаж
6-12 місяців Час володіння

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість, ціна, шумоізоляція

коробка передач, вартість обслуговування

Купив дане авто не так давно.. Але що хочу сказати. Авто подобається багато місця в середині так і в багажнику кліренса для села хватає з головою, керується добре
При скорості 120 с кондиціонером витрати палива получились 6.3 по городі 10.2 змішаному циклі 9.1. масло заляв 0в20 5л ціна 2тисячи,в коробку мотюль 6л ціна 3 тисячв, масло на фото
Тормозні колодки передні комплект 1400. Фільтра для салону і масляний фільтр не дорогі,а ось для воздушного фільтр шукав довго найшов аналог можу скинути комусь фото або написати маркеровку. По ходовій оригінал потрібна заміна шаровой правом сторони... ціна 8.500 грн... Передня фара ціна за хароший стан купляв за 11 тисяч,а єслі добре пошукати можна купити за 8-13 тисяч бу. Не працюють жалюзі для охолодження радіатора ошибка вибиває можна поміняти їх ціна 9+- тисяч,або купити емулятор за 3.500 підключити і не буде ошибки. Ще один прікол не розібрався на таблі горить подушка безпеки,але через комп\'ютер ошибки немає,подушки не стріляли... Поки більше критичного немає . А так автом задоволений рекомендую.
Шумоізоляція відміна двигун працює тихо,масла не бере, по коробці на скорості 30 км буває 4 передача розганяється не бистро,а ось коли нажимаєш на педаль скидує на дві передачі в низ і превращається в ракету,але затримкою 1-2 секунди поки переключить передачу.

Інші відгуки Chrysler 200

Відгук про Chrysler 200 2016 роки