1 из 4

Дизель Двигун
Задній Привід
Більше 5 років Водійський стаж
Менше 6 місяців Час володіння

До BMW GT купував тільки нові авто із салону, останнє з яких Mazda 6 у premium комплектації. Сказати, що у порівнянні з GT, я навряд чи колись пересяду на японця чи корейця - не сказати нічого.

GT - авто яскравих водійських емоцій та ідеальний компроміс для власника, у которого є сім"я, проте він часто подорожує один із звичкою "притопити". Швидка, керована, елегантна, тиха, зі збалансованною підвіскою, величезним салоном і дууууже заощадливим споживанням. Жодного скрипу в салоні навіть на бруківці попри 7-річний вік авто. Зручні сидіння, інтуїтивний інтерфейс мультимедійної системи, прекрасний руль у спорт-версії, великий зруний багажник.

З мінусів - відсутність запаски та ідіотська й вже традиційна для BMW крутилка зміни температури повітря з дефлекторів - навіщо нею дублювати і ускладнювати роботу клімат-контролю з фіксованою цифровим значенням температурою - так і не збагнув.

На 99% - ця автівка мене задовільнила і проявила себе значно практичніше за жорстку і маленьку в салоні 3-ку і надто незграбну ззовні 5-ку GT . Неодмінно взяв би знову нову GT.

Споживання: 6л на трасі, 8л у місті
Динаміка: 7,3с до сотні, 240 км/год макс.
Витрати на утримання і розхідники: 8000 тис. грн/рік

Інші відгуки BMW 3 Series GT