5 відгуків про автомобілі

Мої відгуки →
4.8 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість
ціна, шумоізоляція
  • 4 Ціна
С тройкой его и сравнивать нечего, просто похожи. Больше места в салоне, большой багажник, выше клиренс и мягче сам автомобиль. Не проблемный, но в ремонте конечно не дешёвый. С дизельным мотором хороший расход, около 7 литров получался средний. Ну и комплектация конечно облегчает жизнь, бмв в минимальной не покупал бы. Полностью соответствует названию gt, для дальних поездок самое то, все и всё помещается без проблем и с малым расходом, в комфорте куда угодно. Из минусов немного не хватает шумоизоляции и задние полки в багажнике могут скрипеть.
Богдан15 грудня 2021

5.0 Відмінно
5.0 Відмінно
  • 5 Ціна
До BMW GT купував тільки нові авто із салону, останнє з яких Mazda 6 у premium комплектації. Сказати, що у порівнянні з GT, я навряд чи колись пересяду на японця чи корейця - не сказати нічого. GT - авто яскравих водійських емоцій та ідеальний компроміс для власника, у которого є сім"я, проте він часто подорожує один із звичкою "притопити". Швидка, керована, елегантна, тиха, зі збалансованною підвіскою, величезним салоном і дууууже заощадливим споживанням. Жодного скрипу в салоні навіть на бруківці попри 7-річний вік авто. Зручні сидіння, інтуїтивний інтерфейс мультимедійної системи, прекрасний руль у спорт-версії, великий зруний багажник. З мінусів - відсутність запаски та ідіотська й вже традиційна для BMW крутилка зміни температури повітря з дефлекторів - навіщо нею дублювати і ускладнювати роботу клімат-контролю з фіксованою цифровим значенням температурою - так і не збагнув. На 99% - ця автівка мене задовільнила і проявила себе значно практичніше за жорстку і маленьку в салоні 3-ку і надто незграбну ззовні 5-ку GT . Неодмінно взяв би знову нову GT. Споживання: 6л на трасі, 8л у місті Динаміка: 7,3с до сотні, 240 км/год макс. Витрати на утримання і розхідники: 8000 тис. грн/рік
Сергей23 липня 2021

шумоізоляція
96 тис.км 7 л / 100 км
  • 4 Ціна
Вважаю це авто ідеальним вибором для людей, які хочуть відчувати драйв їзди на седані, і користуватися водночас перевагами місткого універсала. Крім того авто є економним і надійним - за 5 років їзди і пробігом 97 тис, я на цьому авто не міняв нічого крім планових ТО, і замін тормозних дисків і колодок!!!
Тарас29 вересня 2020

• 4 Ціна
Ідеальний автомобіль для сім\'ї. Най недооцінене авто з лінійки bmw. Динаміка, їзда, як в класичній 3 серії, але місця для пасажирів та багажник набагато більший. Кліренс 16,5 см.
Арсен18 липня 2020

вартість обслуговування, ціна
330 тис.км 8 л / 100 км
  • 4 Ціна
Отличный, комфортный, в тоже время компактный автомобиль с практичной ходовой частью, не пожалеете!!! Всем добра..
Никита29 квітня 2018

Відгуки про БМВ 3 Серія ГТ по рокам