1 отзыв о Renault Trafic 2004 года

Мои отзывы →
4.6 Отлично
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, стоимость обслуживания, управляемость
тормоза, цена, шумоизоляция
4.6 Отлично
  • 4 Управление
  • 5 Надежность
  • 4 Цена
Від користування даним авто залишилися тільки позитивні емоції. Перед покупкою провів аналіз, вирішив віднайти з 2.5 л мотором ІІ покоління. Завдання виконано - автомобіль груз-пас мій. Ще кілька днів роботи 1000уе деталі+ сервіс і авто готове до користування. Відновлено ходову частину, замінено мастило, комплект ременів +ролики, шків, термостат + антифриз, тормозні колодки трос ручного гальма. Авто у мене майже 3 роки, проблем по авто не виникало катаюся із задоволенням. Мотор достатньо ресурсний на одометрі за 300 тис. масло від заміни до заміни на місці, фільтри паливний і повітряний по середині ТО, так рекомендував знайомий для кращого збереження паливної системи. Кузов лужений на свій вік в достойному стані. Хто шукає рекомендую звертати увагу на стан мотору, паливної системи та електроніки. Все інше зробите для себе і буде радість від користування.
Володимир 17 июля 2022
Смотреть еще 4 отзыва о Renault Trafic →