4 отзыва о Ravon Nexia R3

Мои отзывы →
3.8 Хорошо
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, коробка передач, объем багажника, расход топлива, стоимость обслуживания, тормоза, цена
шумоизоляция
Первый владелец 15 тыс.км 9 л / 100 км Семья
3.8 Хорошо
  • 3 Управление
  • 4 Надежность
  • 4 Цена
Автомат огонь. Подвеска не жёсткая. Слабая шумоизоляция. Брал из-за автомата. Двигатель тоже хорош.
Максим11 апреля 2021

5.0 Отлично
Первый владелец 8 л / 100 км Семья
5.0 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Это мой первый автомобиль, и меня пока полностью устраивает, и как первое авто вполне рекомендую, мне не с чем сравнивать, типа шумоизоляция, управляемость, комфорт и т.д, но покатавшись немного, дискомфорта я не ощутил, ни при управлении, ни при элементарном сидении в авто.
глеб15 июня 2020

стоимость обслуживания, тормоза
дизайн кузова, динамика, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена, шумоизоляция
Первый владелец Семья
1.4 Плохо
  • 2 Управление
  • 1 Надежность
  • 1 Цена
не рекомендую, за 12 штук бакcів краще взяти якогось німця, або два шев авео, собі і дружині весе ж саме!
Андрей06 января 2020

4.2 Отлично
1. В базі є - ESP, ABS, система допомоги старту на підйомі, регульовані по висоті ремені безпеки, тепло- і звукоізоляція капота, ГПР, вбудована магнітола. 2. Непогана підвіска. Може і трохи жорсткувата, але дрібні нерівності проходить дуже непогано. 3. Подвійний ущільнювач на дверях. 4. Заднє сидіння розкладається в пропорції 2/1 навіть в базовій комплектації. 5. Зручні сидіння переднього ряду.
1. Вузький салон. Після Логана це особливо помітно. 2. Випускний колектор проходить під картером - отже захист картера розташовано занизько. А це позначається на кліренсі. Кілька разів вже чиркав захистом. 3. Немає оцинковки кузова.
4.2 Отлично
  • 5 Управление
  • 4 Надежность
  • 4 Цена
Оскільки попередня машина була Логан, то волею-неволею з ним і буду порівнювати. Після Логана з мотором 1.4 R3 здавалася надто жвавою з його 106 К. С. :). Але поступово звик. До водіння з ГПР теж довелося звикати, тому як ніколи раніше я машин з підсилювачем не водив. По початку здавалося диким те що машиною потрібно управляти практично в пів дотику. Потім знову таки звик. На ходу машина непогана, але по поганому покриттю, в повороті, задня вісь схильна до заносу. На щастя, система ESP є вже в базі. І до речі важливо те, що вона відключається - по сніговій каші і бездоріжжю це необхідно. Пряму тримає непогано, але в цілому керується трохи менш виразно, ніж Логан. Можливо справа в присутності ГПР. Коробка передач перемикається чітко, але в порівнянні з логановською надто жорстко. Ходи важеля на самому початку переміщення туговаті. Підвіска непогана. У порівнянні з Логаном є і плюси і мінуси: великі вибоїни R3 проходить помітно жорсткіше, а, наприклад, дорогу з щебеня практично не помічає і йде істотно м\'якше. Багажник не особливо дрібний, але і аж ніяк не великий. Чесно кажучи у машини такого розміру хотілося б і побільше. Вбудована магнітола теж влаштована зручно - великі але акуратні кнопки. Є функція підключення телефону і прийом дзвінків через магнітолу.
Олексій03 мая 2017

Отзывы о Равон Нексия Рз по годам