2 отзыва о Opel Combo груз. 2007 года

5.0 Отлично
  • 5 Управление
  • 5 Надежность
  • 5 Цена
Хороший економний автомобіль, їзжу уже 7 років пробіг 180тис, кожного дня в поїздках ні разу не підвів ні в мінус 25 ні в плюс 35 , об\'єм 1.3 мультіджетCDTI-супер, працює як кінь, для негабаритних перевезень краще не знайдеш. Дуже витривала ходова, практично постійно в селах і на полях, ціни на запчастини на неї просто радують дешевше чим на ваз. Стоїть цеп грм великий+++, хороша топливна система, хороше світло фар, з електронікою і різними кнопочками і вмикачами ніяких проблем ніколи не було.!!!
Олег05 октября 2019
Смотреть еще 26 отзывов о Opel Combo груз. →

авто стоїть своїх грошей, на даний час доволі популярна марка тому проблем з запчастинами немає, можна знайти будь яку деталь як нову так і Б/У. Доволі динамічне авто з хорошою тягою, дизель всетаки. Як позитив хочу відмітити доволі вмісний багажник, навіть після переобладнання в пас, що ідеально як для сімейного авто так і для комерційного.
до недостатків можна віднести ЄВРО 4 що для нашого пального напряжно, і доволі дорогі деталі по системі вихлопа в частині екології, тому я б рекомендував перепрошивати його на євро 3 (відшивши клапан ЕГР та сажовий фільтр) після цього звісно за кордон не поїздиш, але уникнути багатьох проблем в майбутньому допомагає. Ну і як завжди дизель зимою холодний тому без додаткових систем прогріву холодновато при їзді на короткі дистанції.
3.8 Хорошо
  • 4 Управление
  • 4 Надежность
  • 4 Цена
в загальному авто досить не погане,в своєму класі між іншими марками я б сказав одне із кращих. Якщо потрібний функціональний ремонтопригодний автомобіль за не великі гроші Опель комбо саме для Вас. Допрацювавши свій опель комбо для експлуатації в Україні я цілком задоволений автомобілем, особливо подобається мені багажник дитяча каляска повністю поміщається без складання та ще й місце залишається.
Николай27 апреля 2017
Смотреть еще 26 отзывов о Opel Combo груз. →