2 отзыва о Fiat Doblo пасс. 2017 года

Мои отзывы →
динамика, коробка передач, объем багажника, простор салона, расход топлива, управляемость, цена
дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, качество сборки, стоимость обслуживания, тормоза, шумоизоляция
Первый владелец Семья
3.4 Хорошо
  • 4 Управление
  • 3 Надежность
  • 4 Цена
Купляв автосалон Ніко Захід Львів новим.Керую сам і на 62000км поміняв 2шарові опори і 2опорні подушки.В знайомого до 90000км тоже міняв опорні подушки.Їздив не більше 90км/год.Буду чесним.Автомобіль гамно купляти не рекомендую.Задні сідушки підкладаю картонки до замків бо кончані замки і тарабанять крісла.Те саме буде з дверима бо петлі тоже без регуліровки.Все рипить в середині но тішу себе шо новий і шо трохи для бізнесу.Для відпочинку і сімї ніколи не купуйте.Краска постиралась на порогах від різінок дверей за 2роки експлуатації.Тепер про сто.Поміняти ремінь привода 7500грн,а на гаражах 2700грн ,Про масла і фільтра і кури не шепчуть.І дуже кончане лобове скло ловить півники шо капець за будь якого камінчика.Серед плюсів лише обєм салона і розхід палива. При їзді 70км/год розхід 4,6л.Ну шо виробник фіата добло багато мінусів і більше точно ніж плюсів.Ну і так як шо бути чесним то я прогадав з машиною треба було купувати другого виробника і б/у.Кажись все.
Сергій Ващук15 мая 2019
Смотреть еще 92 отзыва о Fiat Doblo пасс. →

дизайн кузова, дорожный просвет, качество материалов, объем багажника, простор салона, тормоза, управляемость
динамика, качество сборки, коробка передач, расход топлива, стоимость обслуживания, цена, шумоизоляция
2000 тыс.км 9 л / 100 км
2.8 Плохо
  • 4 Управление
  • 2 Надежность
  • 2 Цена
авто не стоит этих денег ходовая слабая сервис никакой особенно на нивках запчясти дорогие и не надехные плюс один багажник все владел с 2010 по 2013 еле продал
сергей30 января 2018
Смотреть еще 92 отзыва о Fiat Doblo пасс. →