5 відгуків про ЗАЗ Lanos 2014 року

Мої відгуки →
3.2 Добре
дорожній просвіт, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, ціна
дизайн кузова, динаміка, якість матеріалів, якість збірки, витрати палива, гальма, керованість, шумоізоляція
124 тис.км 9.5 л / 100 км Сім'я
3.2 Добре
  • 3 Керування
  • 3 Надійність
  • 5 Ціна
Авто відносно дешеве в обслуговуванні але за поганої якості запчастин часто приходиться робити. Великій розхід на бензині, мотор 1.5 л. На зимовий період не вистачає обігріву печки!
Сергій15 березня 2021

4.2 Відмінно
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, гальма, ціна
динаміка, якість матеріалів, простір салону, керованість, шумоізоляція
Перший власник 100 тис.км 8 л / 100 км Сім'я
  • 5 Ціна
Автомобиль меня устраивает в полном смысле, бюджетный, в обслуживание не неприхотливый особенно когда все делаешь по регламенту . В среднем ТО мне обходилось до 1,5 тыс.грн.
Александр21 квітня 2020

4.2 Відмінно
динаміка, дорожній просвіт, вартість обслуговування, ціна
якість матеріалів, якість збірки
Перший власник 100 тис.км 7 л / 100 км Сім'я
  • 5 Керування
  • 4 Ціна
Нормальне авто за невеликі гроші. При своєчасному обслуговуванні ніяких проблем. Прийнятний комфорт і динаміка.
Олексій20 листопада 2019

3.4 Добре
динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, шумоізоляція
3.4 Добре
  • 3 Надійність
  • 3 Ціна
Маленький салон и ЛКП на "3-" клиренс хуже некуда. Цена запчастей ???? более менее если покупать sxкомплектацию.
Юрий06 жовтня 2019

3.6 Добре
динаміка, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, витрати палива, вартість обслуговування, керованість, ціна
дизайн кузова, дорожній просвіт, якість матеріалів, простір салону, гальма, шумоізоляція
72 тис.км Поїздки в місті
3.6 Добре
  • 4 Ціна
Хорошее авто в хороших руках. Не экономил, покупал все оригинальное по расходникам. И машина отвечала взаимностью и надежностью. Спокойно покорял другие города (800 км). Расход газа около 12 литров на 100 км. (4 поколение). Обработал при покупке антикором, нет ни одной ржавой детали. Прослужит нереально долго. Нигде нет никаких проблем, кроме мелких сколов от камней, этого никак не избежать. Машиной доволен. За эти деньги - 6 тыс долларом сложно найти хорошее авто, обычно один хлам за 200 300 тыс км. Да, машины не блещет современностью и дизайном. Нет кучи технологических новинок, и безопасность хромает. Но ребята, за эти деньги машина шик. Не покупайте ушатанные ланосы, будете материться, лучше доложите 1-2 тыс долларов и купите в зорошем состоянии с пробегом до 100 тыс. Не берите автомат. Только механику. Обслуживание недорогое даже покупая все оригинальное. И главное любите и цените то что у вас есть. При покупке рекомендую нанимать спецов для проверки лакокрасочного и технического состояния.
Александр09 серпня 2018

Відгуки про ЗАЗ Ланос по рокам