1 відгук про Volvo 340 1988 року

Мої відгуки →
3.8 Добре
дорожній просвіт, об`єм багажника, витрати палива, керованість, ціна
дизайн кузова, динаміка
3.8 Добре
  • 4 Керування
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Всім привіт! Давно маю ідею написати відгук про один зі своїх автомобілів і ось нарешті розпочав. За свій недовгий вік, я мав досвід керування був власником деяких автомобілів: різних епох, країн походження, розміру, тощо. Перерахую: ВАЗ 2106 1979 1.6, Mazda 626 1986 1.8, Toyota Camry 2004, 2.4 мех, Peugeot 406 2002 2.0 HDi, Volvo 340 1988 1.6 D. Про останню і піде розмова. 340 був придбаний за символічну суму в 950$. В доволі непоганому стані, як на свій вік 30 років. Звичайно були і дірки в арках, які згодом заварились, підтікання масла, «дубові гальма». Щось надзвичайного від авто такого року випуску і за таку ціну я не очікував. Отже за 1,5 роки експлуатації та близько 35 тис. пробігу можу сказати наступне. Переваги: - дешевий; - здатність ремонтувати своїми руками; - економний 4-5 л/100; - потужна пічка; - м’який хід; - надійна; - простора мій ріст 1,92 – був ще запас над головою; Недоліки: - вік; - дуже тихохідний автомобіль страшно фуру на обгін брати; - ексклюзивність деяких запчастин та їх ціна ручки дверей вічно зламані, алюмінієвий кардан, троси ручного гальма; - зовнішній вигляд. За час експлуатації підвела лише один раз, із-за моєї вини. Що було зроблено: заміна комплекту ГРМ, заміна передніх ступічних підшипників, ремонт ТНВД, заміна вилки зчеплення та вижимного підшипника та вакуумного підсилювача гальмів. Ціни окрім вищезазначених запчастин в межах норми.
Alex04 жовтня 2019
Дивитись ще 25 відгуків про Volvo 340 →