4 відгука про Volkswagen T5 (Transporter) груз. 2010 року

100 тис.км 8 л / 100 км
5.0 Відмінно
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Хороший автомобиль, замечательный, прекрасный автомобиль, не убиваемый, красивый автомобиль
Сергей Горобченко26 червня 2020
Дивитись ще 72 відгука про Volkswagen T5 (Transporter) груз. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, коробка передач, об`єм багажника, простір салону, витрати палива, гальма, керованість
вартість обслуговування, ціна, шумоізоляція
Перший власник 245 тис.км Комерційні перевезення
4.0 Добре
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
Отличное авто, хорошо держит трассу, но не дешовое в эксплуатации, хороший клиренс,
Stanislav12 лютого 2020
Дивитись ще 72 відгука про Volkswagen T5 (Transporter) груз. →

дизайн кузова, динаміка, дорожній просвіт, якість матеріалів, якість збірки, об`єм багажника, простір салону, вартість обслуговування, гальма, керованість, ціна
коробка передач, витрати палива, шумоізоляція
240 тис.км 9 л / 100 км Подорожі
3.6 Добре
  • 4 Надійність
  • 3 Ціна
Володів такими авто різних років і з різними двигунами, Т5 від 2004-2009 з двигуном 2,5 не рекомендую нікому, такі самі і проблемні двигуни на Туарегах, Т5+ від 2010 року мені сподобався з двигуном 2.0, з недоліків в мене стояла 5 ступка к.п.п. не вистачає йому 6-ої передачі, раджу шукати з 6 ступкою, комплектація в мене була сама повна, з двома акумами ,двома вебастами з круїзом, кліматом, панель вся як в 7 пасаті, і на останок, КРАЩЕ Т4 ДЛЯ МЕНЕ ОСОБИСТО поки немає
Роман12 лютого 2020

5.0 Відмінно
  • 5 Надійність
  • 5 Ціна
Автомобіль супер. Німецька якість. Надійне авто. Для малотонажних перевезень супер.
Анатолій03 грудня 2019

Відгуки про Фольксваген T5 (Транспортер) груз. по рокам